Neustálé odívání zaměstnanců nemusí být noční můra. Jak na to lépe?

Vlastníte úspěšnou firmu a neustále řešíte oblékání svých zaměstnanců? Trápí vás vysoké ceny, složité vybírání a nízká životnost zakoupených oděvů? V tom případě máte štěstí – přinášíme vám totiž super tip na optimalizaci tohoto procesu. Jak na to?

Opravdové velkoobchodní ceny

Jako podnikatelé zajisté vyhledáváte velkoobchodní ceny. Pokud ne, ihned začněte! Obchody s oblečením ve vašem městě vám nikdy neposkytnou tak výhodné podmínky, jako vám poskytnou opravdu velcí dodavatelé. Nemluvě o řadě dodatkových služeb…

Možná si říkáte, že nejste schopní odebírat dostatek položek na to, abyste si velkoobchodní ceny udrželi. Záleží jen na tom, na jakého dodavatele se spolehnete. Zajímavou volbou je například populární velkoobchod textil Xfer, jenž nabízí VO ceny už při minimálních odběrech.

Potřebujete tak například koupit pouze několik pracovních oděvů ročně? Žádný problém! I tak můžete snadno ušetřit. Vše přitom funguje na základě bleskurychlé registrace. Do kolonek stačí zadat své údaje a IČO. Během chvíle vám přijde potvrzovací e-mail s přihlašovacím jménem/heslem a můžete začít nakupovat.

Služby od A až po Z

V e-shopu Xfer najdete téměř všechny typy oblečení – pracovní, sportovní i fleecové oděvy, trička, polokošile, bundy a vesty, tašky, čepice…

Nemusíte se však omezovat pouze na nakupování již navržených produktů. Stejně snadno si lze domluvit i realizaci oděvů přesně na míru – zvolíte si materiál, střih, styl, design i další vlastnosti budoucí uniformy.

Naprostou samozřejmostí je i digitální potisk, sítotisk či nažehlování loga vaší firmy. To se hodí zejména v případě, kdy musí být vaši podřízení reprezentativní.

Mrkněte se na internetové stránky textil velkoobchod a ihned uvidíte, jaké možnosti se před vámi otevírají.