Levné bydlení v ekologickém provedení

Představa ideálního bydlení je pro každého trochu jiná, ale většina lidí sní o pohádkovém rodinném domě, který nabídne dostatek prostoru pro pohodlný život a příjemné prostředí pro výchovu dětí. Takové bydlení si může dovolit každý a pokud vám přijde taková představa příliš nereálná, je nejvyšší čas na malou osvětu, která vám představí dřevostavby.

Dřevostavba je dům jako každý jiný, dokonce i stejně vypadá, ale přesto je tu řada rozdílů. Tím prvním je cena, která je výrazně nižší, než u zděných domů. Dřevostavby disponují konstrukcí z KVH hranolů a vysoce kvalitní izolací. Jsou to neuvěřitelně odolné domy, které předstihují zděné domy téměř na všech frontách. Bohužel neznalost tohoto trendu a důvěra ve staromódní trendy ještě mnoho lidí brzdí, aby tento způsob bydlení vyzkoušela.

Co přinášejí dřevostavby

Jedním z hlavních přínosů je rychlé bydlení, pokud je řeč o stěhování, je pro mnohé frustrující čekat celý rok, než se jim dům postaví, dřevostavby jsou proto dokončené za 3 měsíce. Nemusíte dokonce čekat ani na to správné období. Firma HP DOMY s.r.o. vám je postaví kdykoliv v roce. Při stavbě těchto domů neprobíhají mokré procesy vyžadující dlouhé vysychání. Dřevostavby jsou nehořlavé a mají velmi vysokou statickou pevnost. Perfektně izolují hluk i teplo takže výrazně ušetříte za energie. Díky lehčí konstrukci jsou zde štíhlé stěny, které vám přinesou více podlahové plochy, než zděné domy o stejné zastavěné ploše.

Levné bydlení v ekologickém provedení

Dřevostavby na klíč

Nejpopulárnějším trendem je pořízení dřevostavby na klíč, jedná se o nenáročnou volbu, u které je jediným vaším úkolem vybrat si z katalogu dům vašich snů. Může se jednat o dřevostavbu ve stylu bungalovu nebo třeba i velkého rodinného domu, vše je na vás. Díky výhodnému financování si může dřevostavbu pořídit každý a těžit ze všech výhod, jaké nabízí.