Výdělky přes internet či z domu

Výdělky přes internet či z domu

Jak odhalit nevhodný přivýdělek, ušetřit si čas a neztratit chuť do práce? Zde je návod!

  • Kdo se nemá za co stydět, řekne hned na začátku stručně náplň práce, co za to a své požadavky. Takže pokud čtete dlouhé sloupky „o ničem“ ze kterých se ani po několika minutách nedočtete náplň práce, jméno firmy a druh podnikání/přivýdělku, rychle pryč.
  • Na facebooku často čtete nabídku práce, kde jsou jen všeobecné dotazy na téma „chcete si vydělat? více info do zpráv“ : takovou práci nabízející buďto není schopen stručně formulovat a pošle nakopírovanou zprávu, kde zapomene změnit rod (muže oslovuje jako ženy „byste měla“ a ženy jako muže). A nebo je to firma natolik „profláklá“, že musí až do konce dělat tajnosti a vlastně pouze lákat, nikoli informovat
  • Informace do mailu : platí to samé jako v bodě 2, navíc může jít o sběr emailových adres
  • Musíte zadat promo kód, pošlu = práce postavena na shánění lidí a odměně za sehnání lidí (letadlo). Tento způsob tak rychle exponenciálně roste, že brzy není koho shánět dalšího. Je to vlastně MLM (multi level marketing) – čti : „vydělávej na práci druhých, pokud je seženeš“
  • Poměr cena / výkon. Pokud začnete číst emaily za peníze či začnete dělat „klikačky“, napřed si ujasněte 2 věci : kolik je minimální výplata a za jak dlouho si „vyděláte“ na tuto výplatu. Pokud je minimální výplata na účet 1 000 Kč, nebo 100 a více Euro/Dolar, tak si položte otázku, proč je minimální výplata tolik? Dočkám se těch peněz? Vydělám si to za týden, čtrnáct dní, měsíc nebo tři měsíce? Může se stát, že se tomu budete věnovat třeba dva měsíce a nakonec k výplatě nedojde. Abyste neztratili čas, chuť a energii!
  • Výše výdělku : pokud Vám někdo nabízí výdělek 15 – 20 000 (30 000) měsíčně a podobně, tak zbystřete. Je to jen lákadlo a nic víc. Proč by se pak lidé obtěžovali chodit do práce, když je to tak jednoduché a výnosné? Ovšem, že takový výdělek může být a to v případě MLM, pokud máte „pod sebou“ dostatek lidí.
  • Český jazyk – ten, kdo píše s gramatickými chybami, bez diakritiky a interpunkce, ten kdo jen kopíruje texty a není schopen to popsat vlastními slovy, takovému člověkovi nevěřte. Práci, kterou děláte, jste schopni popsat svými slovy, jelikož byť děláme dva stejnou práci, každý ji dělá trochu jinak a každý má trochu jiné zkušenosti.
  • Plnění obálek, kompletace různých výrobků : máte-li zaslat dopředu peníze, tak si buďte jisti, že s největší pravděpodobností o ně přijdete.
  • Práce je od slova pracovat. Pokud si nejste jisti, zda se jedná o seriózní nabídku, zkuste se zamyslet nad tím, zda byste sami z pozice zaměstnavatele za uvedenou práci takovým způsobem platili.

Zkrátka a jednoduše, hledáte-li práci, kde bez námahy vyděláte spoustu peněz, nedivte se, že sami naletíte. Zaměstnavatelé ctí jedno heslo : zaměstnanec musí vydělat sám na sebe a ještě na mne.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup