Vaše dílna si zaslouží spolehlivé vybavení

Uvažujete, že vybavíte dílnu ve vaší firmě? Určitě to stojí zato. Efektivita práce totiž roste nejenom s pílí a umem dělníků. Jsou to právě oni, kteří potřebují mít okolo sebe pořádek. Zakopávat v dílně o nářadí by bylo přinejmenším neprofesionální. Stejně tak potřebují zaměstnanci jakékoli firmy pohodlí z hlediska převlékání a práce jako takové. Bez kvalitního zázemí se zkrátka neobejdou. V následujících řádcích se zaměříme na to, co je nezbytné z pohledu vybavení dílny řešit a kde jednotlivé věci nakupovat.

Dílenské a šatní skříně

Ve výčtu vybavení dílny je zapotřebí začít dílenskými skříněmi. Ty by měly stát především u stěn přímo v dílně. Při jejich nákupu dbejte hlavně na maximálně bytelné provedení a na kompaktní rozměry. Skříň nesmí zabrat velké množství potřebného prostoru, nicméně musí pojmout co nejvíce věcí. Důležité je její vybavení policemi, pořadači a jinými součástmi, díky nimž bude nářadí poskládáno tak, aby se mohlo okamžitě používat. Optimální volbou je kovová skříň, která dokáže odolat případnému mechanickému poškození či vyššímu žáru. Výborné jsou i šatní skříně z kovu.

Praktický dílenský vozík

Zdá se vám, že musíte neustále pro nářadí až ke zdi do pořadačů, popřípadě do skříní? Možná nejde pouze o zdání. Pořiďte si moderní dílenský vozík a budete mít vyhráno. Toto mobilní pracoviště si jednoduše posunete dle potřeby přesně tam, kde to bude zapotřebí. Ty nejnovější modely se navíc vyznačují kvalitními kolečky, otočnou brzdou anebo praktickým systémem proti náhodnému vysunutí zásuvek. Volit lze varianty se spoustou praktických šuplíků a polic.

Vyberte si jednoduše online

Jakékoli vybavení dílny si můžete pohodlně vybrat v eshopu společnosti POLAK CZ. Mimo zmiňovaný sortiment si lze nakoupit i lavice šatní anebo kontrolní stanoviště, ponky, stoly, případně cokoli jiného, co se dílny týká.