Americká hypotéka – peníze rychle a snadno

Říká Vám něco pojem americká hypotéka? Máte nečekané výdaje a nevíte si rady? Musíte co nejdříve získat větší obnos peněz? A banka Vám nedokáže vyhovět? Pak pro Vás máme tuto jedinečnou nabídku, ve které se jedná o velmi férový finanční produkt. Pomůže Vám získat peníze, stačí pouze ručit nemovitostí svou, či třetí osoby a finance jsou tady připraveny opravdu pro každého.

Americká hypotéka – peníze rychle a snadno

A co můžete od americké hypotéky očekávat?

  • Vyplacení až 70 % odhadní ceny nemovitosti
  • Doba splácení až 30 let
  • Výhodná půjčka s úrokem od 3 do 5 % p.a.
  • Žádné skryté poplatky ani poplatky předem
  • Peníze již do 24 hodin od podání podkladů19

Potřebujete zaplatit exekuci, či jinak nepříjemné zadlužení? Oblíbenost této hypotéky vzrostla a co je tím důvodem? Samozřejmě její bezúčelnost. Americká hypotéka je použitelná opravdu na cokoliv, nejen dluhy, ale také koupě nového auta, domu, prostě čehokoliv, co potřebujete vyřešit. Půjčíte si finance bez doložení Vašich příjmů a bez náhledu do registru a můžete je použít na cokoliv opravdu chcete nebo v tuto chvíli nutně potřebujete. A zastavená nemovitost? Může to být dokonce chata, chalupa, garáž a nemusí být ve Vašem vlastnictví, stačí souhlas k zastavení nemovitosti třetí osoby.

Jednodušší podmínky na trhu nenajdete:

  • Věk 18 až 90 let
  • Zástava nemovitosti

O poskytnutí této hypotéky opravdu rozhodují pouze tyto dvě podmínky. Nebudete muset uvést účel platby, proto můžete finance použít opravdu na cokoliv jako třeba na exekuci, či jiné nepříjemné dluhy.  Nečekejte ovšem klasické dokládání příjmů, náhled do registrů, složité papírování jde mimo Vás, proto vše proběhne snadno a rychle.

Ideálním řešením je pro Vás americká hypotéka, která Vás může zachránit z finančních problémů. Ovšem vždy před rozhodnutím zvažte, jestli Vás tato finanční zkouška nedostane ještě do větších potíží, je nutné si uvědomit, jestli jsou měsíční splátky pro Vás reálné. Pokud ano, tak jste na nejlepší cestě Vaši situaci vyřešit.