Dopřejte si letecké zážitky na celý život

Létání většinu z nás fascinuje. Dává nám příležitost užít si to, co nám příroda nenadělila – možnost roztáhnout pomyslná křídla a vzlétnout. Někdo si zamiluje letadla, jiného fascinuje vrtulník, pro někoho je snem letět balónem. Každý z těchto zážitků je nezapomenutelným. Pojďte si je prožít na vlastní kůži.

Projekt Leteckezazitky.cz je tady pro každého, koho fascinuje létání

Chcete si užít skutečně nezapomenutelné letecké zážitky? Projekt zaměřen na zážitkové létaní má pro vás více než 300 leteckých zážitkových dárků, kterými můžete někoho obdarovat, ale klidně si je dopřát i sami. Objednat si lze zážitkové lety z obrovského množství českých letišť, můžete se stát pilotem na zkoušku, na vlastní kůži zažít akrobatický let, osahat si letecký simulátor, skočit si padákem, letět balónem, vyzkoušet si paragliding, ale klidně na sobě i více zapracovat a udělat si pilotní průkaz. Letadlem se dokonce máte možnost vydat na výlety po Evropě.

Vyhlídkové lety nejen z kabiny letadla

Jedním z nejoblíbenějších zážitků jsou vyhlídkové lety. Vzlétnout lze hned z 15 českých letišť. Už víte, čím poletíte? Protože letadlo není jedinou volbou. Do kabiny letadla lze vzít na výlet klidně celou rodinu. Proletět se však lze i vrtulníkem, který vás bude fascinovat „svým pohybovým nadáním“. Umí se zastavit a klidně i couvat. Chcete-li si prožít motory nerušenou vyhlídku, nasedněte do balónu nebo větroně.

Na seskok padákem nikdy nezapomenete

Neoblíbenějšími adrenalinovými zážitky jsou seskoky padákem. Jen stěží lze nalézt v životě podobně z paměti nevymazatelnou vzpomínku. Tandemové seskoky můžete jako dárek dopřát dokonce už dětem od 8 let. A co si užijete? Zhruba 20 minut letu letadlem, 40 vteřin volného pádu doslova nasáklého adrenalinem a 6 až 10 minut fascinujícího klesání s dokonalým výhledem. Pojďte si naservírovat skutečně adrenalinový zážitek.