S hypotékou bez registru můžete získat peníze, i když jinde neuspějete

Dostat se do registru dlužníků je v dnešní době mnohem jednodušší, než se zdá, často to v podstatě ani nemusí být Vaše vina. Stačí, že Vám pošťačka zapomene hodit složenku do schránky. Položka, která původně byla pouze v řádu stokorun, se může vyšplhat až do astronomických desetitisícových částek. Přijdete potom do banky požádat o půjčku a banka Vám sdělí, že Vám nemůže vyhovět, protože jste v registru. Ale Vy jste o tom neměli ani tušení. Najednou ale své plány musíte zrušit a místo vylepšení bydlení, či koupi auta musíte zaplatit nepěknou částku. Nebo si přece jen můžete někde půjčit?

S hypotékou bez registru můžete získat peníze, i když jinde neuspějete

Hypotéka bez registru poskytne peníze každému, bez ohledu na tom, zda je zrovna ve finanční tísni, či ne. Nečeká Vás žádné složité papírování a nahlížení do registrů. A dokonce nemusíte ani dokládat své příjmy. Jedná se o druh nebankovní hypotéky, která má daleko nižší nároky, než ta bankovní. Přitom je ale stejně férová a dokáže vyjít vstříc téměř každému.

 

Tím, že říkáme „téměř každému“ je jasné, že to není zcela bez podmínek. Ano, podmínky pro získání tu jsou. První je věk, který musí být od 18 do 90 let a druhou je zástava nemovitosti. Může se jednat o jakoukoliv nemovitost, která je ve vlastnictví Vašem, nebo třetí osoby, která je ochotna stát se Vašim dlužníkem. Pokud tyto dvě podmínky splňujete, potom se již můžete těšit na peníze.

 

A kolik si můžete půjčit? Zpravidla do výše 70 % odhadní ceny nemovitosti. Získáte přitom nízký úrok, srovnatelný s bankovním a dobu splácení až 30 let. Peníze můžete mít již do 24 hodin od poskytnutí podkladů. Přitom nemusíte platit ani odhad nemovitosti. Ten zařídí věřitel.

 

Peníze z hypotéky bez registru můžete použít, na co chcete, včetně vyplacení exekuce, či konsolidaci nevýhodných půjček.