Investice do nemovitostí je hračkou, nemusíte kupovat byt

Investice do nemovitostí jsou bezpečné, pro většinu lidí ale nedosažitelné. Kdo má našetřené miliony, aby mohl pořídit celý byt na investici? Hypotéku se na tyto účely nyní brát nevyplatí, protože ceny nemovitostí se vyšplhaly dost vysoko. Existuje však i jiná varianta, jak vložit své úspory do bytů a domů.

Změnit svět investování do nemovitostí se snaží online platforma Rentier.cz. Ta funguje v podstatě na participativním investování. Sdružuje investory, kteří společně vlastní řadu lukrativních nemovitostí.

Co dělá online platforma Rentier?

Za platformou Rentiér stojí firma, která staví, nakupuje a rekonstruuje nemovitosti v lukrativních lokalitách. Tyto nově opravené nemovitosti pak pronajímá, z čehož jí plynou zisky. Jednotlivé nemovitosti však vlastní ne přímo firma, nýbrž investoři – tedy i vy, pokud budete chtít.

Nekupujete celý dům nebo byt, investujete třeba jen pár tisíc nebo jinou částku dle vašeho uvážení. Vlastníte část nemovitosti a z této části vám chodí měsíční renta. Přistává na vašem účtu na platformě Rentier.cz, odkud si ji kdykoliv můžete poslat na svůj bankovní účet. Kromě toho je možné váš podíl na nemovitosti kdykoliv prodat, peníze tedy nejsou dlouhodobě vázané.

Investujte už od 1000 Kč s výnosem 4-6 %

Na platformě Rentier.cz může investovat skutečně každý. Vždyť nejnižší možná investice je pouhých 1000 Kč. Výnos se pohybuje mezi 4 až 6 %, což jen tak někde nedostanete – obzvlášť když uvážíte, že tady jsou vaše peníze v bezpečí. Rentier pečlivě vybírá nájemníky, kteří nebudou mít problém se splácením, a i kdyby nějaká bytová jednotka zůstala neobsazená, vy své peníze dostanete. Výnos je garantovaný.

I z vás se může stát rentiér, kterému budou každý měsíc samovolně přibývat peníze. Opravdu bez starostí. O nemovitosti se nestaráte, nic neřešíte. Pouze je nutné si na začátku vybrat projekty, do nichž vložíte své peníze. To uděláte online přímo přes platformu Rentier.cz na pár kliknutí. Snadnější už to být nemůže!