Kalibry a měřidla od profesionálů

Nabídka kalibrů a měřidel na českém trhu roste každým rokem. Ne všichni dodavatelé ale poskytují kvalitní produkty. Profesionální nástroje tohoto typu nabízí společnost Michovský-TOOLS, s.r.o., jež se specializuje právě na prodej dílenských měřidel pro průmyslovou výrobu. Nabízený sortiment zboží odebírá již přes 20 let výhradně od osvědčených výrobců. Na své si tak přijdou i profesionálové s náročnými požadavky.

Nabídka kalibrů

Kalibr patří mezi měřidla, která kontrolují vnější i vnitřní rozměry výrobků v průmyslu. Díky těmto nástrojům se eliminuje tvorba zmetků v kovovýrobě. S jejich pomocí je výrobce schopen dodržet normu jakosti a zvýšit tak kvalitu výsledného produktu. Firma Michovský-TOOLS poskytuje kalibry různých rozměrů pro všechny typy závitů. Její zboží vyniká vysokou kvalitou a dlouhou životností. Kromě standardních velikostí je možné nechat si zhotovit atypická provedení měřidel. V nabídce internetového obchodu meridla.cz naleznete kalibry válečkové, třmenové i závitové.

Široký sortiment profesionálních nástrojů

Kromě kalibrů nabízí společnost také řadu jiných průmyslových nástrojů, jako jsou frézy, či různé druhy měřidel. Na jejich webových stránkách se snadno zorientujete pomocí kategorií, do kterých jsou jednotlivé produkty zařazeny. Vybírat můžete posuvná měřítka nebo hloubkoměry z nerezové oceli, včetně těch digitálních, třmenové či digitální mikrometry, nejrůznější provedení úhloměrů a úhelníků a řadu dalších měřicích pomůcek. Aby byla měřidla naprosto přesná, musí projít procesem kalibrace, jenž zajišťuje firma v akreditované laboratoři. K zakoupenému produktu je možné dodat i kalibrační protokol. Navíc vám společnost Michovský-TOOLS poskytne osobní konzultaci zaměřenou na výběr správného nástroje a poradí, které prostředky jsou pro vás nejvhodnější. Více informací naleznete na www.nastroje.cz