Konsolidovat půjčky se vyplatí

Máte několik úvěrů naráz, v nichž se pomalu nevyznáte? Šplhají náklady na pokrytí těchto závazků k velkým cifrám, jež začínají ohrožovat váš rodinný rozpočet? Potom s takovou situací něco dělejte. Nápomocna vám může být konsolidace půjček, v rámci níž nahradíte všechny půjčky pouze jednou jedinou. A to výhodnější a daleko flexibilnější.

Jedná o určitý způsob slučování peněžních produktů, jehož výsledek stojí za to.

  • Méně administrativy a přehlednost ve financích
  • Lepší splátkové podmínky
  • Možnost navýšení cílové částky
  • Snížení měsíčních plateb

Jedna půjčka, která stojí za to

Konsolidace půjček je doménou téměř každého většího poskytovatele finančních služeb. Rozdíly mezi danými produkty jsou především z pohledu celkové výše nového úvěru, doby splatnosti a úrokové sazby. Abyste nemuseli ručně srovnávat nabídky bankovních domů a nebankovních společností, stačí se vydat tou správnou cestou.

Konsolidovat půjčky se vyplatí

Nová půjčka vám bude dostupná skrze online porovnání na jednom místě. Během vteřiny budete mít před očima seznam úvěrů, z nichž si vyberou i ti nejnáročnější.

Jaké půjčky lze konsolidovat?

Zásadní otázka, na níž je třeba odpovědět. Rozhodnete-li se pro konsolidaci půjček, pak si buďte jisti, že jste schopni sjednotit téměř cokoliv.

  • Hotovostní a bezhotovostní úvěry
  • Kontokorenty
  • Leasingy
  • Kreditní karty

Sloučit lze půjčky všeho druhu. Mnohdy se nemusíte omezovat jenom typem, ale také počtem jednotlivých produktů. S konsolidací souvisí ještě jeden výraz, o němž je třeba se zmínit.

Výhodné refinancování půjček

Refinancování půjček má s výše uvedeným hodně společného. Hlavní rozdíl je v tom, že je využíváno spíše k náhradě jednoho finančního úvěru. Například, pokud nejste spokojeni se svým dosavadním hypotéčním úvěrem, zvolíte jeho refinancování a nahradíte jej daleko výhodnějším řešením s lepším úrokem a řadou bonusů navíc.

Refinancování půjček, to je především úspora, žádné skryté poplatky, navýšení cílové částky, minimální náročnost z pohledu administrativy a příležitost, sjednat vše potřebné prostřednictvím online žádosti. Z toho jednoznačně plyne ušetření drahocenného času i financí.

Přesvědčte se o tom, že konsolidace půjček a refinancování půjček se vyplatí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup