Vyberte si ten nejlepší úvěr, posuzujte hlavně podle RPSN a úroků

Zvolit si tu nejvhodnější možnou půjčku, která je na trhu zrovna dostupná, nemusí být žádné velké umění a není nutné, abyste měli doktorát z ekonomie. Celá situace je totiž poměrně jednoduchá, musíte mít ale přesné informace a počítat s tím, že reklamy jsou jedna věc a realita zase druhá. Zkrátka a dobře, reklamní slogany byste měli nechat stranou, půjčky jsou totiž dnes hlavně o RPSN a úrokové sazbě.

Nebojte se porovnávat, nikoho tím určitě neurazíte

Ušetřit. Magické sloveso, které provází náš život každý den a každou hodinu. Kdo by nechtěl uspořit na nějaké platbě, sjednat si výhodnějšího dodavatele energií nebo získat zajímavější mobilní paušál? Patrně se nenajde nikdo, kdo by rád rozhazoval peníze plnými hrstmi, někdy i pár stokorun měsíčně navíc prostě potěší. Co pro to musíte udělat? Dívat se hlavně na čísla, protože jejich jazyku rozumí bez nadsázky naprosto každý. Úrok je jen jeden, s mírou RPSN se také nedá nikdo oklamat. Právě naopak, hned budete vědět, na čem jste – a jediný početní výkon ukáže, o kolik přeplatíte jistinu.

Vyberte si ten nejlepší úvěr, posuzujte hlavně podle RPSN a úroků

Sehnat výhodnou půjčku proto nemusí být žádným velkým problémem, který zabere spoustu času, právě naopak. Ve světě internetu se dnes orientují nejen mladší ročníky a použít jednoduchý srovnávač půjček dovede přeci naprosto kdokoliv. Nemusíte kvůli tomu stát v dlouhých frontách nebo čekat u internetového prohlížeče dlouhé hodiny, než se dostaví online podpora, která má pracovní dobu jen do čtyř odpoledne.

Půjčka bez registru je tedy dostupná prakticky všem. Co pro to musíte udělat a jaké jsou dnes obvyklé podmínky? Pojďme si to tedy v krátkosti shrnout…

  • Jméno, příjmení, adresa trvalého bydliště a číslo občanského průkazu. To jsou základní data.
  • Měli byste také prokázat trvalý příjem, v některých případech postačí i mateřská nebo penze.
  • Minimum administrativy je samozřejmostí, vyřízeno může být už za několik málo minut.

Když se řekne nebankovní půjčka, mnohým, kteří si ji v minulosti sjednali, se určitě vybaví minimum požadovaných podmínek. Skutečně, rychlost dohody dnes v tomto směru hraje naprosto prim, nemusíte na nic dlouho čekat. Osobní údaje budou také v naprostém bezpečí, nakonec, nebude jich potřeba zrovna mnoho.