Která venkovní vířivka je nejlepší? Vyberte si u specialisty

Máte poslední dobou pocit, že jediné, co nyní potřebujete, je pořádně odpočívat? A to ideálně ve vaně plné proudů horké vody, které vás budou hýčkat? Pak jste na nejlepší cestě k venkovní vířivce. Už jste také propadli jejímu kouzlu? Nedělte se o ni s cizími lidmi v přeplněných wellness centrech, ale pořiďte si svou vlastní, ve které si užijete pohodu a soukromí.

Ve Spahouse.cz najdete to, co potřebujete

Pro pořízení vašeho vlastního wellness vám plně postačí disponovat alespoň malým kouskem zahrady nebo terasou s dostatečnou nosností. Kde ale sehnat venkovní vířivku v Praze nebo v jiném městě? Chcete-li si pořídit opravdu kvalitní model, který bude plně odpovídat vašim potřebám, zavítejte do některého ze showroomů Spahouse.cz, které se nacházejí v Praze, Hradci Králové či Slavkově u Brna. Tato společnost se specializuje na prodej venkovních vířivek od renomovaných světových výrobců a taktéž je výhradním distributorem vířivek IQue Sweden pro Českou a Slovenskou republiku. Od této švédské společnosti navíc Spahouse získalo ocenění nejlepšího evropského distributora „No. 1 IQue Distributor“ a cenu nejvyšší kvality servisu.

Objevte výhody kvalitních modelů

V showroomech Spahouse.cz si můžete jednotlivé vířivky nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet v pohodlí luxusních wellness místností. Zjistíte tak, že jsou nejen maximálně pohodlné a účinné, ale že vířivky IQue Sweden vynikají nízkoenergetickou trojitou termální izolací, jakož i nejmodernějšími technologiemi, což jim garantuje životnost až 20 let a nízké náklady na provoz, které se pohybují pouze okolo 1500 Kč měsíčně.

Švédské vířivky IQue navíc můžete používat celoročně, takže si se svým nákupem můžete pospíšit i nyní před Vánoci a Štědrý den už třeba strávit trochu netradičně…