Multipůjčka

Multipůjčka

Hledáte půjčku a ztrácíte se v nepřehledné nabídce všech možných společností? Nevíte, která bude ve skutečnosti ta nejlepší, protože vám ne každý řekne, jaké jsou skryté poplatky či náklady na její vyřízení? Nezoufejte! Internetový srovnávač MULTIpůjčka.cz vám pomůže najít toho nejlepšího poskytovatele půjček, u kterého zaplatíte ve výsledku nejméně a půjčka pro vás tak bude nejlevnější. Srovnávač MULTIpůjčka.cz provozuje Elephant Orchestra s.r.o., kterou můžete znát z portálů jako je Úspory.cz apod.

Zpět ale k MULTIpůjčce – už na úvodní stránce vám slibuje, že vás provede světem půjček a pomůže vám získat tu pravou. Také aby ne, když v nabídce je hned několik předních společností specializujících se na hotovostní půjčky pro spotřebitele v České republice. Pokud bychom je měli jmenovat, tak je to Home Credit, Ferratum, Provident, VitaCredit, Cetelem, Profi Credit, Kredia a nebo třeba také CitiBank.

Pokud budete chtít srovnávač MULTIpůjčka.cz vyzkoušet, dostanete se na formulář, kde se vás stránka zeptá na několik základní údajů, jako je výše požadované vypůjčené částky, výše vašeho měsíčního příjmu, druh zaměstnání, zda jste veden(a) v registru dlužníků a u vyšších částek třeba i zda můžete ručit nemovitostí.

Po vyplnění potřebných údajů a odeslání formuláře se vám zobrazí všechny možnosti, které pro získání potřebné částky máte. U každé najdete údaj o možnosti délky splácení, rychlost vyřízení, která je zpravidla online nebo do 24 hodin, a dále pak i nejdůležitější informace jako že vyřízení půjčky je zcela zdarma, půjčka nemá žádné skryté poplatky či že na vás čeká extra nízká úroková sazba. U každé nabízené možnosti si můžete, v případě že vám nabídka přijde zajímavá a chcete se dozvědět více, nechat zobrazit podrobnější informace, které vám pomohou s rozhodnutím.

Po prostudování nabídek stačí už jen vybrat produkty, které pro vás vypadají nejlépe a o které máte zájem – následně odešlete poptávky půjček a společnosti vás budou přímo kontaktovat a utvářet pro vás nabídky přímo na míru tak, abyste byl(a) spokojen(a). Pokud tedy hledáte půjčku a nechcete ztrácet čas s porovnáváním nabídek u jednotlivých společností, přijďte na MULTIpůjčka.cz a vyberete si.