Na koho se obrátit, pokud sháníte ekologickou likvidaci vozidla?

Válí se vám před domem nepojízdný autovrak? Nebo máte plnou firmu vyřazených strojů? Ať tak, nebo onak, musíte si co nejrychleji sjednat ekologickou likvidaci. Dokud neproběhne, tak samozřejmě platíte povinné i dodatkové pojištění. Jak na to rychle a bez nesmyslů?

Opravdu poctiví odborníci

Na českém trhu se pohybují stovky a stovky společností, které se zaměřují na likvidaci vozidel. Řada z nich však nepostupuje zrovna poctivě – a to i velmi známí a velcí hráči…

Pokud vás tedy zajímá vážně poctivá likvidace vozidel, musíte se zaměřit především na objektivní recenze předchozích zákazníků. Těch je plný internet.

Velmi dobré ohlasy si za léta praxe vysloužila například oblíbená společnost Za hotové. Tito odborníci likvidují vozidla, dodávky, stavební i zemědělské stroje, veterány i absolutní vraky po celé České republice. Poradí si i s prostředky s propadlou STK.

Po úvodním telefonátu se u vás zastaví do dvaceti čtyř hodin. Na místě si prohlédnou vozidlo, podepíšou s vámi jednoduchou kupní smlouvu (nemusíte se bát kdovíjakých skrytých podmínek, jako tomu občas bývá u jiných prostředníků).

Poté vám ihned na ruku vyplatí předem dohodnutou částku a zároveň vám předají doklad o ekologické likvidaci vozidla. Ve finále auto odvezou a zajistí ekologickou likvidaci. Vám tak zbyde pouze skočit na úřad a odhlásit jej. Vše bude hotové za jeden den.

Nechte si vypracovat cenovou nabídku

Zajímá vás, na kolik peněz vlastně máte nárok? V tom případě si rozklikněte webové stránky pod tímto odkazem – https://zahotove.cz/likvidace-vozidel/. Do nezávazného kontaktního formuláře zadejte základní údaje o vozidle (značku, objem motoru, stáří, najeté kilometry a podobně) a počkejte si na telefonát. Ihned se dozvíte, jak velkou částku obdržíte.