Nebankovní poskytovatelé slibují rychlé peníze

Je to už nějaká chvilka, co ČNB regulovala nebankovní trh a z Česka zmizeli nepoctiví poskytovatelé i lichváři. Lidé jsou od té doby k nebankovním poskytovatelům o něco důvěřivější. Společností poskytujících úvěry je ovšem stále dost, a tak musí o své klienty bojovat.

Nefunkční lednice, nabourané auto, rozbitá pračka, nečekaný výdaj na lyžařský kurz vašeho dítěte. To všechno jsou situace, kdy je vhodné zvolit nebankovní půjčku. Veškeré vyřizování a ověřování v bance by kvůli těm pár tisícům bylo zbytečně zdlouhavé.

Získejte peníze rychle, třeba ještě dnes

Online půjčky lákají na rychlé peníze. Sednete si k počítači, vyplníte pár údajů a za pár hodin, někdy i desítek minut budete mít peníze na účtu. Když máte stejnou banku jako věřitel, je převod velmi rychlý, v případě posílání peněz do jiné banky si nějakou chvíli počkáte. I tak jde stále o velmiRegistr dlužníků online zdarma k nahlédnutí, které vám pomohou vyřešit akutní problém. Protože například bez funkční lednice je možné žít dost těžko a do zítřka by potraviny vydržet nemusely.

Co všechno se dá online ověřit?

Žádost o půjčku online je pro většinu lidí schůdnější i z hlediska hrdosti. Málokomu se chce jít prosit o pár tisíc korun. Máte strach, co si o vás budou myslet, že nemáte našetřených ani pár tisíc, natož kdyby někdo ze známých viděl, jak si jdete půjčit peníze. Při online vyřizování zůstáváte anonymní, i když tedy ne zcela. Vždy je potřeba zadat údaje, jako jsou jméno, příjmení nebo číslo občanského průkazu. Někdy posíláte i fotografii. Věřitel si musí ověřit minimálně vaši plnoletost. Jindy požaduje i doložení stálých příjmů, nicméně zpravidla jen při první půjčce. Opakované půjčování je pak snadnější.

První půjčka zdarma je dobrá nabídka

Na druhou stranu, někteří koumáci si půjčují pokaždé u jiné společnosti. Na trhu je totiž více takových, jež nabízí první půjčku zcela zdarma bez poplatku. Jestli vám chybí jen pár tisíc, tohle je skvělá šance, jak je získat a nemuset zaplatit ani korunu na úrocích. Jestliže ji tedy zvládnete splatit včas. Zvážení vlastní finanční situace a schopnosti splácet je při žádosti o půjčku úplně nejdůležitější.