Jak a kde nakupovat kosmetiku?

Kde nakupujete kosmetiku? V kamenném obchodě, nebo na internetu? A jak ji vybíráte? Věříte reklamě, doporučení kamarádky, dáváte na intuici, nebo se spíše zaměřujete na složení jednotlivých ingrediencí? To vám totiž o daném produktu prozradí nejvíce.

Obecně platí, že pokud své pleti chcete opravdu prospět, měli byste se vyhýbat přípravkům na bázi chemie a upřednostňovat tu přírodní, nebo ještě lépe bio, která se vyrábí ze složek vypěstovaných v ekologickém zemědělství. Vyhýbat byste se měli suflátům, paragebenům, ftalátům a hliníku. Problémem je, že tyto látky se skrývají za různými názvy, v nichž se orientuje jen vystudovaný chemik. A na nakupování kosmetiky se seznamem v ruce a studování etiket s lupou nemá nikdo čas. Proto je sázkou na jistotu renomovaný prodejce, který tak učiní za vás.

Kvalita na prvním místě

Pro obyvatele Vsetína a okolí kosmetiku vybírá a prodává majitelka obchůdku Ekokočka plného vůní a kvalitních přípravků v péči o tělo i domácnost. Pečlivě si hlídá složení jednotlivých produktů a doprodeje nedá jediný, o jehož kvalitě by nebyl plně přesvědčena. Důvěřuje českým producentům, domácí výrobě a malosériové produkci vznikající s láskou v dílnách, kde se do každého kousku dává energie a míchá to nejlepší složení: bylinky, oleje, přírodní esence. Nic jiného v nabízených produktech nenajdete.

Krámek, kde to voní

Pár metrů čtverečních tak skrývá hotové poklady. Mýdla, mléka, krémy, masti, oleje, svíčky, a mnoho potřebných drobností. Vše léčivé a voňavé. Paleta je pestrá, protože každý potřebuje něco jiného. Každý něco jiného hledá, ale toto je místo, kde všichni najdou to, co potřebují. Nechce se vám na Vsetín. Objednejte si svou kosmetiku na internetu a zásilková služba vám ji doručí až domů. Odměňte se sama. Kupte si, co vám udělá radost.