Srovnávejte půjčky, ušetříte pak skutečně nemalé částky na úrocích

Prosté srovnání. Kolikrát denně tohle děláme? V supermarketu si vybíráme, jestli bude ta či ona příchuť džusu lepší, totéž děláme při volbě mobilního paušálu. Bohužel, ti, kteří si půjčují peníze, však podobně často nejednají – a to je třeba změnit! Samozřejmě, že v jejich vlastním zájmu. Levnější půjčky totiž nečíhají v televizní reklamě, jejich hledání je přeci jen trochu složitější záležitost.

Srovnávejte půjčky, ušetříte pak skutečně nemalé částky na úrocích

Nejde o žádný složitý mechanismus, jasněji máte už během dvou minut

Nečekáte vůbec na nic! Chcete porovnat půjčky? Prosím, tady máte detailní srovnání nabídek na současném trhu, to vše v rámci jediné obrazovky. Porovnat půjčky online je skutečně dost jednoduché, nemusíte kvůli tomu už nic dalšího zařizovat – postačí totiž vlastně jen několik kliknutí myši.

Na co si dát pozor především? Když si chcete sjednat dobrou spotřebitelskou půjčku (obecně v libovolném rozsahu), je třeba mít na vědomí, že:

  • Pověst tu hraje prim. Sjednejte si úvěr tam, kde máte jistotu, že nepůjde o podvod. I ten je totiž na našem trhu (byť výjimečně) k vidění, můžete mít zrovna tu smůlu a být jeho aktéry.
  • Úroková sazba není všechno, i když je hodně důležitá. Oželte jedno nebo dvě procenta, když dostanete automaticky pojištění schopnosti splácet nebo možnost odkladu splátek o týden.
  • Platit cokoliv předem? Tak okamžitě ruce pryč! Taková nabídka rozhodně nezní ani v nejmenším solventně, proč byste ještě měli ztrácet čas, když riziko podvodu je na maximu?

K dispozici mnohým žadatelům je dnes například Home Credit. Půjčit si touto formou můžete až 250 tisíc korun na osmileté období, minimum je tu deset tisíc na čtyři roky. Hned budete mít jasno, o kolik přeplatíte jistinu – a to do poslední koruny. Detailní informace, transparentní jednání, řada doplňkových služeb včetně pojištění schopnosti splácet. Postačí jen dva doklady totožnosti, smlouva je jasná a velmi krátká.

Pokud potřebujete poradit, jste u nás na správné adrese. Abyste porozuměli půjčkám, nepotřebujete doktorát z ekonomie – ale pokud si nevyberete dobře, hrozí, že přeplatíte zbytečně klidně i několik tisíc korun. Moderní nebankovní půjčky se zkrátka řídí jasnými pravidly, řiďte se podle nich a nikdy neprohloupíte.