Ušetřete dvakrát díky novoročním slevám a cashbacku

Jestli je někdy v roce doba přímo stvořená k nakupování, je to nezbytně leden, kdy jsou snad ve všech obchodech novoroční slevy. Setkáte se s nimi i v každém větším internetovém obchodě, a když využijete ještě cashback, můžete online nakoupit s výraznou slevou. To se vám v jiné části roku nepodaří.

Když si kupujete zboží v akci, většinou na něj už nejdou použít žádné slevové kupony a jiné slevy. Cashback je ale výjimkou, dá se uplatnit úplně na jakékoliv zboží, tedy i na produkty, které jsou v novoročním výprodeji.

Co je cashback?

Málokdo to ví, ale z nákupu v internetových obchodech je možné dostat část utracených peněz zpět. Sice ne ve všech, ale spousta velkých českých e-shopů už cashback umožňuje. A jak zjistíte, zda ho lze získat zrovna ve vašem oblíbeném obchodě? Podívejte se na největší český cashback portál Tipli.cz. Ušetřit s Tipli se dá také na Slovensku, na Tipli.sk. Pokud tam svůj oblíbený e-shop najdete, neváhejte a využijte šanci dostat peníze zpět.

Je proces složitý?

Vůbec. Prvním krokem je registrace na Tipli.cz. Pak je potřeba si při každém nákupu v internetovém obchodě vzpomenout na cashback, přihlásit se na Tipli a zamířit do e-shopu přes odkaz odtud. Jinak nikdo nebude vědět, že vám má připsat peníze. Tím to ale končí, pak už si nakupujte a objednávejte zboží, jak jste zvyklí. Odměna se vám připíše do 2 – 3 dnů na cashback portálu, odkud si ji kdykoliv přepošlete na svůj bankovní účet.

Není to podvod?

Jako koncový zákazník to třeba nevíte, ale e-shopy úplně normálně vyplácí jiným stránkám peníze za přivádění nových zákazníků. A tohle je ta stejná situace. Tipli dostane peníze za přivedení zákazníků a rozdělí se o ně s vámi. Důkazem poctivosti je i zapojení známých obchodů jako Vivantis, Zoot, Kasa, Notino, či dokonce AliExpress.com. Tam všude na vás čekají novoroční slevy a cashback jako bonus k tomu.