V brokerpoolu jako finanční poradci vyrostete. Vy ještě nevíte, co to je?

V brokerpoolu jako finanční poradci vyrostete. Vy ještě nevíte, co to je?

Každý z nás samozřejmě nějakým způsobem začíná svou kariéru. V případě finančních poradců se zpravidla jedná o činnost pro poradenskou firmu. A je to skutečně činnost zejména pro firmu. Finanční poradce je zde tedy zaměstnancem. To má v začátku své výhody, později se to však stává svazující. Poradenské firmy si totiž mimo jiné uzmou velkou část provize ze smlouvy, kterou uzavřete s klientem. Tak zkrátka funguje princip multilevel marketingu. Postupem času si tak začněte uvědomovat, že z vašich schopností těží hlavně druzí.

Brokerpool vám otevírá nové možnosti

Začnete si to uvědomovat zejména tehdy, pokud patříte v rámci firmy mezi úspěšné finanční poradce. To značí, že máte snahu se zlepšovat, máte nějakou vnitřní sílu a motivaci, která vás žene, a jdete si cílevědomě za svým. Je zřejmé, že právě takovým lidem, kteří se jen nevezou, začíná být poradenská firma brzy malá. Řešením pro vás může být brokerpool. Ten pro lidi jako jste vy přináší mnoho výhod. Proč se pro něj rozhodne řada poradců, shrnují zejména tyto body:

  • Možnost budovat vlastní značku či firmu
  • Svoboda v podnikání
  • Vyšší provize

Právě budování vlastní značky nebo firmy je to, co většinu lidí přitahuje. Navazuje na to přímo svoboda podnikání, která vám umožní hrát podle vašich pravidel. Nemusíte se už někomu podřizovat a plnit výkonnostní tabulky. Pracujete tak, jak uznáte za vhodné. Nabízíte takové služby, které jsou podle vás pro klienty zajímavé.

Spokojení klienti, spokojené podnikání

Pokud se vám skutečně podaří klientům nabízet služby, které jim pomohou vyřešit jejich finanční situaci, budou se k vám vracet. A to je samozřejmě to nejlepší, co vás může potkat. A když si vytvoříte svůj okruh z kmenových klientů, patří pouze vám, nepatří žádné poradenské společnosti. Budete-li v brokerpoolu, můžete si kdykoliv dle vlastního uvážení své klienty převést jinam. V mnoha ohledech vám přináší svobodu, víte-li, jak s ní naložit.