Ušetřete za ubytování pro skupinu v Praze

Praha je častým cílem různých zájezdů, školních tříd i zájmových skupin. Jezdí se sem na výlety, do divadla, za památkami. Důvodů, proč navštívit naše hlavní město, je mnoho. A rozhodně se vyplatí strávit tady několik dní, obzvlášť pokud cestujete zdaleka. Kde ale přespat, aby vás to nevyšlo příliš draze?

Drahých hotelů je v Praze mnoho, penzionů s příznivou cenou, které by navíc neměly problém s ubytováním skupiny lidí, už méně. Proto pro vás máme jeden tip – zkuste penzion v Praze 5 s názvem Akát.

Skvělá poloha pro všechny vaše výlety

Akát penzion se nachází v Praze 5 asi 50 m od zastávek tramvaje, autobusu i metra Smíchovské nádraží. Do historického centra se dostanete do 10 minut, na hlavní nádraží taktéž. Na Václavské náměstí dorazíte za pět minut. V docházkové vzdálenosti je řada restaurací a barů, nákupní centrum Nový Smíchov i Pivovar Staropramen. O zábavu tedy budete mít postaráno.

Postele pro více než 100 osob

Penzion Akát je vybaven 32 pokoji, v nichž ubytuje přes 100 lidí. Některé jsou vícelůžkové hostelové, jiné klasické hotelového typu. V ceně, která se mimo sezónu (listopad-březen) pohybuje od 280 Kč do 350 Kč, najdete také snídani. Za příplatek si lze přiobjednat polopenzi, vaří tady výborně.

Skvělé podmínky pro váš výlet

Ubytování v tomto penzionu vás rozhodně nebude v ničem omezovat. Přijet můžete i mimo check-in a odjet mimo check-out. V takovém případě vám tady dokonce bezplatně uschovají zavazadla. Pokud si to domluvíte, lze zde parkovat i autobus. Další vychytávkou pro skupiny je pak zahrádka případně nekuřácký salónek v restauraci pro společná setkávání.

Neváhejte, termíny se plní

Toužíte-li objednat si levný penzion v Praze, dlouho neváhejte. O ubytování v Penzionu Akát je vzhledem k příznivým cenám a poloze zájem. Bude-li vás více než 15, ozvěte se e-mailem či telefonicky, připraví vám individuální nabídku.