Zkroťte daně v Rakousku a získejte zpět přeplatek

Pracujete legálně na smlouvu v Rakousku, Německu či Nizozemsku, nebo jste v těchto zemích v nedávných letech pracovali? Pak je téměř jisté, že tam máte přeplatek na daních, obvykle v řádech desetitisíc korun českých. Jak tyto peníze získat zpátky?

Podat daňové přiznání je pro většinu lidí složité i v češtině, natož když jde o daně Rakousko nebo v jiné zemi. Naštěstí na to nemusíte být sami. Když se obrátíte na odborníky, nemusíte znát ani místní pravidla pro daně a daňová přiznání, ani jazyk.

Jak řeší vrácení daní Češi pracující v zahraničí?

Jedničkou pro Čechy pracující v zahraničí, pokud jde o zpracování daňových přiznání a vrácení přeplatků, je společnost TJ-Legal. Soustředí se na daně Německo, Rakousko a Nizozemsko. Z toho, co vidí u svých zákazníků, zjistili, že Češi pracující v těchto zemích mají přeplatek na daních v průměru 1210 EUR, mnohdy ale i více. Byla by vážně škoda se o tyto peníze připravit. Ano, za služby společnosti sice zaplatíte nějaký poplatek, ale pořád získáte peníze navíc, které byste jinak v rozpočtu vůbec neměli.

Všechno vyřeší za vás

V TJ-Legal už zpracovali stovky tisíc daňových přiznání. Mají dostatek zkušeností, hlídají, jak se mění předpisy a daňová pravidla v jednotlivých zemích. Pokud se na ně obrátíte, získáte osobního poradce, který se vám bude věnovat. S tím se samozřejmě budete bavit česky. Projde s vámi, jaká je vaše situace, zajistí potvrzení od veškerých úřadů. Pokud vám chybí nějaké podklady pro daňové přiznání, TJ-Legal je místo vás vyžádá od zaměstnavatelů. Vy nebudete dělat opravdu nic.

Jednodušší legální podnikání v zahraničí

Na firmu se můžete obrátit pro daně Nizozemsko, Německo nebo Rakousko, ale také v případě, že například jako firma vykonáváte stavební činnost. Pomůže vám s vyřízením Freistellung, nebo Freistellungbescheinigung, tedy osvobozením od stavební srážkové daně. Neváhejte a spojte se s nimi!