Energetická kancelář aneb jak ušetřit tisíce

Energetická kancelář je společnost zaměřená na dodávky energií a paliva a optimalizaci jejich cen. EK je rovněž spolehlivým dodavatelem širokého spektra svítidel a tepelných zdrojů. S EK získává zákazník jistotu nízkých cen, které jsou mu v běžným případech naprosto nedostupné. Rozdíl cen může být pro koncového odběratele vskutku markantní. Roční úspora může být až o 30% vyšší než s dosavadním dodavatelem energií nebo paliva.

Je několik důvodů, proč EK zajišťuje dodávky energií za takto výhodných podmínek. Tím prvním je skutečnost, že slevy sjednává se svými dlouhodobě ověřenými dodavateli.

Druhým důvodem je samotný proces rozdělování zákazníků. Jde o tzv. energetickou soutěž, jejímž prostřednictvím mají zákazníci možnost získat nového dodavatele, a naopak soupeřící firmy bojují o nové zákazníky. A to především cenami.

Tento transparentní princip je zárukou toho, že cena dodávaných energií bude vždy nižší, než byla ta dosavadní. Podle stávajících vítězů energetické soutěže jsme přesvědčeni o tom, že

i vysoká kvalita a špičkový servis, které soutěžící firmy poskytují, vás jako koncové zákazníky přesvědčí o jejích výhodách.

Proč je Energetická soutěž tak úspěšná a jak vlastně funguje?

Vše je zorganizováno tak, aby se jí mohl zúčastnit každý zájemce, z pohodlí domova a bez jakéhokoliv omezení. Zákazník, který projeví zájem do energetické soutěže vstoupit a tím ušetřit na cenách energie, kontaktuje Energetickou kancelář (EK). Zde si domluví schůzku s obchodním zástupcem společnosti EK, která proběhne na předem dohodnutém místě (nejčastěji u zájemce doma). Během této schůzky se zájemce o služby EK dozví všechny podstatné informace týkající se přechodu od stávajícího dodavatele k dodavateli novému. Další postup je plně v rukou kanceláře – přes veškeré papírovaní jako např. odstoupení od smlouvy až po vystavení smlouvy nové. Zákazník se tedy nemusí již dál o nic starat.

Fáze přechodu od starého dodavatele energií k novému je záležitostí většinou 2 až 3 měsíců, přičemž rozhodujícím faktorem je vstřícnost a chování původního dodavatele.

Jakmile jsou veškeré právní úkony vyřešeny a je podepsána nová smlouva, může nový zákazník čerpat všech výhod, které z ní plynou. Především však může ušetřit nezanedbatelnou sumu na provoz domácnosti, provozovny, skladu, obchodu nebo celé firmy.

EK má pestrou nabídku služeb pro všechny, kteří chtějí ušetřit. Od dodávky elektřiny, plynu, paliva až po výměnu a montáž tepelného čerpadla nebo kotle. Bestsellerem poslední doby je dodávka a montáž svítidel pro domácnosti nebo firmy. Společnost EK ji realizuje od počátku až do konce. Tedy od návrhu řešení šitého na míru až po samotnou realizaci neboli instalaci vybraného zařízení.

A jaká je další nabídka služeb, kterou Energetickou kancelář potěší nové i stávající klienty?

Dodávka elektřiny, plynu

Jak vyplývá z nezávislých interních statistik společnosti EK, při využití této služby mohou zákazníci získat úsporu až ve výši o 30%. Je tedy zřejmé, že půjde o jednu z nejoblíbenějších služeb, jíž dosud využilo více než dvěstěpadesát tisíc spokojených klientů. Jak lze ke změně poskytovatele energií přistoupit, jsme již uvedli výše.

Dodávka tuhých paliv, kotlů a tepelných čerpadel.

Můžeme se tedy s chutí pustit do další nabídky služeb, kterou má EK ve svém portfoliu. Je jí  dodávka tuhých paliv. Zákazník si může vybrat z nabídky vysoce kvalitního černého nebo hnědého uhlí, briket nebo lisovaných pelet, jejichž jakost byla potvrzena v nezávislém hodnocení měsíčníku dTest. Z něj si pelety od EK odnesly ocenění jako produkt „Velmi dobré kvality“.

EK dbá na spolehlivost a na rychlost dodávky paliva, která je vyřízena vždy do 15 dnů od přijetí objednávky. V konečné ceně je zahrnuto i složení celé dodávky.

S palivy souvisí i další služba: dodávka a instalace nového tepelného čerpadla nebo kotle na tuhá paliva. Zde se můžete plně spolehnout na asistenční služby našich obchodníků, kteří vám ochotně poradí, jaké zařízení bude pro vás to nejlepší. Instalace nového tepelného zdroje se uskuteční nejpozději do 3 měsíců od jeho objednání.

Nezapomeňte rovněž na další výhodu, která z nákupu nového kotle od EK plyne: na tento nákup lze v každém kraji České republiky uplatnit tzv. kotlíkovou dotaci. Z původní ceny nového kotle můžete zpět získat až 80%. Pokud se na vás v aktuální kole rozdělování dotací nedostane z důvodu naplnění kapacity, o dotaci můžete požádat i zpětně v dalším kole.

Také s vyplněním dotačního formuláře vám pomohou naši pracovníci. Konkrétní informace, které se týkají kotlíkových dotací, získáte na stránkách vašeho kraje.

Dodávka a montáž svítidel a úsporných zdrojů světla

Poslední službou, kterou bychom našim zákazníkům chtěli představit, je návrh, dodání a instalace svítidel a úsporných zdrojů světla, a to jak pro domácnost, tak podnikatele nebo firmy.

Již od 2011 provozuje Energetická kancelář službu eSvětlo.cz. Díky tomuto projektu se z nás stal se jeden z největších poradensko-prodejních distributorů v celé ČR. To je hlavní důvod, proč EK může nabídnout výhodné velkoobchodní ceny opravdu všem zákazníkům. Prostřednictvím služby eSvětlo.cz může domácnost při nákupu svítidel ušetřit řádově až několik tisíc korun. U firem se ušetřené částky mohou pohybovat v desítkách nebo dokonce stovkách tisíc korun.

Také máte zájem šetřit a zbytečně nepřeplácet za spotřebovanou energii? Pak řešení je blíž, než si dokážete představit. Stačí zvednout telefon a zavolat, více informací se dozvíte napříkld v tomto článku na serveru VypracujSe nebo v tiskové zprávě na ČTK.