Jaká sedačka bude slušet vašemu obýváku?

Určitě si říkáte, že je výběr sedací soupravy procházka růžovým sadem, jenže opak je pravdou. Lidé dělají při její koupi pořád stejné chyby. Vyvarujte se nejčastějším háčkům a dopřejte svému obývacímu pokoji designový kousek, který je také praktický.

Mějte jasnou vizi

Přemýšleli jste někdy o tom, proč všichni chtějí sedací soupravu s možností rozložení? Určitě to není dobrý nápad. Sice tím zajistíte občasné přespání, ale kvalita sedačky nebude zdaleka tak veliká. Pořiďte si raději pořádný kousek, který je krásný a vydrží dlouho jako nový. Další chybou je pořízení modelu s úložným prostorem, pokud ho vlastně ani nepotřebujete. K čemu je nevyplněné místo, kde se dávají nepotřebné věci? Tak je vyhoďte. Nedávejte přednost sedačce za pár tisíc, stejně ji budete brzy vyhazovat a celkově proděláte. Vybírejte produkty s doplňky, jako jsou vysouvací sedák či stolek ukrytý v područce. I když sedací soupravu nutně potřebujete, nekupujte hned první výrobek, na který narazíte.

Na čem záleží?

Ve výsledku se každý rozhodne pro jiného favorita, jen dbejte na pár pravidel. Myslete na kvalitu použitých materiálů. Klíči k úspěchu jsou stabilní konstrukce, designový a odolný potah, pohodlné opěrky. Počítejte s tím, že si musíte za komfortní zboží připlatit, na levnou cenu se necháte zlákat rychle, ale nakonec zbudou jen oči pro pláč.

Mrkněte na sedačky Atan, ihned si je zamilujete. Ať už se vám líbí velký model v rozestavění 3+2+1, praktické rohové kousky anebo luxusní sedací soupravy ve tvaru písmene U, máte při výběru zelenou. Nezapomínejte ani na moderní křesla a lenošky. Tato varianta je cenově příjemnější a proklatě trendy. Lenošky padnou jako ulité do studentských pokojů a pracoven. Ergonomicky řešený produkt předčí vaše představy. Výrazné barvy i jemné tóny v elegantním kabátku vám vyrazí dech.