Bankovní půjčky svou výhodností předčí ty nebankovní

Bankovní půjčky svou výhodností předčí ty nebankovníSpousta lidí se v dnešní době pouští do srovnání bankovního a nebankovního segmentu. Porovnávají výhody obou řešení a na základě toho řeší, jaká půjčka pro ně bude nejvhodnější. Jestliže patříte k takovým občanům, prostřednictvím následujících řádků vám možná trochu usnadníme váš výběr.

Porovnávání půjček totiž má smysl, ale spíše v rámci jednotlivých úvěrových kategorií. Obecně lze totiž tvrdit, že bankovní půjčky jsou minimálně co se nižší úrokové sazby týče výhodnější. Ty nebankovní možná získáte rychleji, avšak na úkor vyššího přeplatku. Dokázat vám to mohou nejrůznější bankovní půjčky.

Půjčka od České spořitelny

Česká spořitelna půjčka je jasným důkazem toho, že i banky mohou prezentovat velice jednoduchou cestu k penězům. Vyřízení během několika minut, a navíc možnost využít peníze na cokoliv. Tento typ úvěru je totiž bezúčelový a vy se při jeho profinancování nemusíte k čemukoliv zavazovat.

Získat lze částku od 20 000 Kč do 700 000 Kč se splatností až na 120 měsíců a s úrokovou sazbou od 5,9 %. To je přijatelná nabídka hlavně tehdy, když si můžete měsíční splátky nastavit v podstatě k obrazu svému.

V bankovním sektoru to však není jen tato půjčka, jež vás může svými parametry zaujmout. Do hledáčku se vám jistě dostane i její hodně příjemná alternativa.

Air Bank půjčka

Je to půjčka od Air Bank, která přichází s ještě nižší úrokovou sazbou od 4,9 %. Pravdou je, že na podobné úroky byste u nebankovních půjček narazili pouze stěží. Také zde si o úvěr požádáte online, můžete sjednat výhodné pojištění schopnosti splácet a zároveň vám budou prezentovány velice přehledné splátkové podmínky.

Air Bank půjčka může dosahovat výše až 900 000 Kč se splatností na 96 měsíců, což také o mnohém vypovídá. Stačí být jen dostatečně bonitním klientem a peníze jsou vaše.