Umožněte vašim zaměstnancům ve firmě zdokonalení v angličtině

Ne nadarmo se říká, kolik umíte jazyků, tolikrát jste člověkem. Dnes je toto pořekadlo ještě více aktuální než kdykoliv dříve. Ano, angličtina, němčina, případně i jiné cizí jazyky slýcháme kolem sebe prakticky každý den. V mnohých pracovních oblastech se bez, alespoň určité znalosti angličtiny, dokonce vůbec neobejdete.

Přesto, že spousta lidí tvrdí, že angličtinu alespoň pasivně zvládají, mnohdy tomu tak není. Je to škoda – může je to značně brzdit v každodenních pracovních úkonech, ale i v budování kariéry. Chcete-li, aby vaši zaměstnanci neměli problémy s anglickým jazykem a měli alespoň základní, například technickou znalost, kterou budou aktivně využívat, naplánujte jim kurzy anglického jazyka, které realizuje angličtina Plzeň!

Zábavná a nenásilná forma výuky

Obrovskou výhodou takových, speciálně zaměřených kurzů je zábavná a nenásilná forma výuky. Znamená to tedy, že mnozí účastníci kurzu ani nezaznamenají, že jsou ve výuce, a přitom si toho hodně zapamatují. Důraz je kladený především na mluvené slovo.

Kurzy anglického jazyka můžete uspořádat přímo v prostorách firmy. Ještě před začátkem jsou vždy vztyčeny určité cíle a směr, které se budou pravidelně kontrolovat. Každý účastník kurzu získá dokonce přístup do online rozhraní kurzu – může se tak vzdělávat i mimo vlastní kurz, například ve svém volném čase. Po absolvování je samozřejmostí certifikát.

Angličtina i pro děti všech věkových kategorií

Angličtinu se mohou učit všichni, jak dospělí, tak i děti. Samozřejmě, že průběh každého kurzu je zcela individuální a vychází ze znalostí dané skupiny lidí, která je v něm zapsaná. Díky tomu je dosažena maximální efektivita. Kurzy, které jsou určeny výhradně pro děti, můžete spolu s nimi (těmi nejmenšími) navštěvovat prostřednictvím helen doron Plzeň.

S angličtinou si můžete rozšířit obzory, kvalifikaci a vyhlídky na lepší zítřky. Studia se určitě nikterak neobávejte, uvidíte, že vás bude bavit!