Jaké vlastnosti sledovat při výběru papírových ručníků

Vybíráte do umývárny nebo ordinace papírové utěrky? Zde pro vás máme tipy, podle kterých vybírat jednorázové papírové hygienické pomůcky.

Papírové ručníky představují ideální způsob sušení rukou

Papírové ručníky jsou nejlepší volbou pro sušení rukou v umývárnách. Kromě toho, že zajišťují vysokou úroveň hygieny v místnosti, jsou také tyto produkty preferovanou metodou pro sušení rukou koncovými uživateli.

European Tissue Paper Association (ETS) zjišťovala u více než 4 000 osob preferovanou metodu sušení rukou. Studie poukazuje na to, že více jak 90 % dotázaných mužů a 91 % dotázaných žen dává přednost použití jednorázového papírového ručníku před elektrickým vysoušečem rukou.

Dalším dobrým argumentem je snadné použití i údržba. Pokud přemýšlíte o výběru papírových ručníků, zde pro vás máme tipy, které vám pomohou při rozhodování:

1. Kvalita materiálu

Papírové ručníky jsou vyráběny z recyklovaného papíru a z celulózy. Vysoce kvalitní materiál je měkký, příjemný na dotek, netrhá se při kontaktu s vodou a je mimořádně savý. Papírové ručníky vyšší kvality jsou čistě bílé. Skvělý výběr představují papírové skládané ručníky Papernet.

2. Výběr dávkovače

Hygienické a funkční používání papírových ručníků vyžaduje zvolení vhodného zásobníku na skládané papírové ručníky. Zásobníky na papírové ručníky mají mnoho tvarů a barev a jsou určeny pro různé druhy výrobků. Chcete-li používat skládané papírové ručníky, vyberte zásobníky Papernet vyrobené z antibakteriálního plastu, který chrání uživatele před sekundární kontaminací bakteriemi a viry.

Vybírejte další papírové výrobky

Pro zajištění vysoké úrovně hygieny v ordinacích nebo v hotelích doporučujeme kromě použití papírových ručníků s praktickými dávkovači zvolit také vhodné zásobníky na toaletní papír , které vyrobené z antibakteriálního plastu a chrání toaletní papír před nečistotami a snižují riziko šíření bakterií a virů.