Doporučte dobrou hypotéku a vydělejte na tom

Doporučte dobrou hypotéku a vydělejte na tom

Máte ve svém okolí někoho, kdo se chystá vzít si hypotéku? Nebo již vaši příbuzní hypoteční úvěr mají, ale uvažují o jeho refinancování? Pak máte jedinečnou příležitost jim pomoci, a ještě si při tom vydělat. Kolik? To už záleží na výši čerpaného úvěru. Ať už se ale jedná o jakoukoliv částku, jistě vám přijde vhod, když bude získaná v podstatě bez práce.

Úvěry představují velký byznys a u těch hypotečních tomu není jinak. Bankovní i nebankovní společnosti se předhánějí v tom, kdo nabídne výhodnější podmínky. Běžný člověk, který se v tomto sektoru příliš neorientuje, ovšem není schopný si udělat obrázek o všech nabídek a vybrat tu nejvhodnější. Lepší je, když vám poradí hypoteční specialista, který v tom umí chodit.

Doporučte hypotečního specialistu a získejte odměnu

Jedním ze specialistů, který pomůže spočítat hypotéku a najít tu nejvýhodnější, je i Petr Pařízek. Ve světě financí se pohybuje už pěknou řádku let, od roku 2012 se specializuje na hypoteční úvěry, a tak dobře ví, kde se dá ušetřit. Hypoteční úvěr dokáže nastavit tak, že klientům ušetří až 150 000 Kč za každý milion úvěru z hypotéky. Zajímavé je to zajisté v případě, kdy sami sháníte výhodnou hypotéku. Zpozornět byste ale měli i vy všichni, kteří vlastníte blog, facebookové stránky, jste realitním makléřem, nebo prostě jen máte ve svém okolí někoho, komu by mohlo doporučení hypotečního specialisty pomoci.

Pokud totiž doporučíte služby Petra Pařízka a daný člověk je skutečně využije, náleží vám odměna. Její výše se bude odvíjet od výše hypotečního úvěru, ovšem zrovna teď běží speciální akce. Zadáte-li speciální kód AKCE2018, získáte hned od začátku 0,3 % za každý zapůjčený milion.

Zapojit se můžete i vy

Doporučit klienta je jednoduché. Zamyslete se nad tím, zda ve svém okolí nemáte někoho, kdo se chystá vzít si hypoteční úvěr. Může se jednat o osobu z rodiny, kolegu z práce apod. Provozujete-li blog, facebookové stránky, populární účet na Instagramu nebo jiný online kanál, dejte o možnosti výhodné hypotéky vědět a získejte pasivní příjem bez další práce. A konečně jste-li realitním makléřem, není co dodávat. Doporučte klientům služby Petra Pařízka a získejte odměny za hypotéky, dokonce i za již dříve uzavřené obchody. Doporučením výhodné hypotéky navíc uděláte dobrý skutek. Pomůžete lidem ušetřit.