Noste v peněžence pár svých vizitek

Přestože máme dnes všechno elektronicky, vizitky stále mají a ještě dlouho budou mít své opodstatnění. Není nad to, když můžete někomu dát do ruky kartičku, díky níž si na vás lépe vzpomene. Vryjete se mu do paměti a ukážete svou profesionalitu. Jen amatér píše své telefonní číslo na kousek papíru nebo jej diktuje.

Vizitky jsou už dlouhá léta nezbytným vybavením každého podnikatele či zaměstnance, který často přichází do styku se zákazníky a s potenciálními klienty. Tím, že takovému člověku darujete drobnou kartičku s kontaktem, mu dáváte najevo zájem ze své strany.

Na prvním dojmu záleží

Říkejte si, co chcete, avšak první dojem udělá své. I proto by vaše vizitka měla působit profesionálně. Vyloučena jsou amatérská grafická díla, obyčejně vypadající text na bílém pozadí či papír, který se ihned zmačká. Nemusíte ale najímat grafika a platit velké peníze v tiskárně. Zkuste se podívat na http://www.printuj.cz/vizitky/ – užitečného pomocníka, s nímž si zvládnete navrhnout vizitku i vy.

Kvalitně vypadající vizitku vytvoříte i sami

Na Printuj.cz si vytvoří vizitku každý a není k tomu potřeba víc než pár desítek minut času. Na výběr je mnoho připravených grafických návrhů, takže vy si jen zvolíte ten svůj a dopíšete do něj správné kontaktní informace. Vyberete si rovněž matnou, nebo lesklou úpravu brilantně bílého, pevného a odolného papíru. Budete-li chtít luxusní vzhled, je možné si objednat i laminaci vizitek.

S tiskem vizitek od Printuj.cz jsou lidé spokojení nejen díky kvalitě papíru a jasným barvám, ale také vzhledem k rychlosti. Vizitky jsou po celé ČR dodávány do 24 hodin, druhý den je můžete mít doma, pokud ve všední den stihnete objednání do 13:00. Cenu si snadno spočítáte na webu. Stačí zadat velikost, množství, druh papíru i další potřebné informace a ihned se dozvíte, jaká bude výsledná částka včetně poštovného.