Zvyšte vaše zisky pomocí PPC reklamy

Investovali jste peníze do webu či e-shopu, máte skvělý produkt za dobrou cenu, a přesto je vaše návštěvnost mizivá? Obchody nejdou podle vašich představ? Přemýšlíte, kde se stala chyba nebo kdo za to může? Odpověď je poměrně jednoduchá, podcenili jste marketingový mix. Součástí tohoto mixu je reklama a komunikace se zákazníkem. Začínající obchodníci tyto nástroje dost často podceňují, ale nebojte, nic není ztraceno, vaše chvíle právě přichází. Abyste i vy uspěli na internetu, zvolte pro svou propagaci PPC reklamu.

Plaťte jen za to, co má úspěch

Častokrát se stává, že vynaložíme mnoho prostředků a výsledek je opět nulový. V případě PPC reklamy od http://ppcprofits.cz/sluzby/ppc-reklama-na-facebook ovšem tento moment nastat nemůže. Celou kampaň pojmou komplexně. Od analýzy klíčových slov přes zjištění vaší cílové skupiny až po účelnou reklamu. PPC reklama je založena na tzv. prokliku na vaši stránku. Vy v konečném důsledku platíte právě za ty prokliky, proto je tato kampaň finančně výhodná. Díky zacílení reklamy se vám zvýší nejen návštěvnost, ale i konverze. Další nesporná výhoda tohoto propagačního nástroje je v jeho reálné sledovatelnosti. Po celou dobu sestavování kampaně vám bude k dispozici zkušený konzultant ze společnosti PPC Profits. Profíci z Profits si poradí i s real-time biddingem a remarketingem. Vytváří reklamy napříč všemi systémy, jako jsou Adwords, Sklik a Etarget. Zkrátka a dobře vám pomůžou se zorientovat ve světě online reklamy.

Ovládněte Facebook

Jak už bylo výše uvedeno, když obchody nefungují, může být chyba na straně marketingu, do kterého patří i PR, jehož úkolem je vytvořit vaší společnosti dobré jméno. Sociální sítě mají přesně to potřebné „podhoubí“ pro budování vaší image. Například FB má jen v ČR přes 3 miliony uživatelů, ti všichni můžou být vašimi potencionálními zákazníky. Facebook PPC reklama vyžaduje i hodnotný profil vaší firmy, s jeho vytvořením jsou vám schopni konzultanti z PPC Profits pomoci. Facebooková reklama může být až nečekaně účinná, a přitom se její cena pohybuje řádově do 5.000 Kč.