Operativní leasing pro podnikatele rozhodně není k zahození

Podnikatelé často potřebují k výkonu své činnosti kvalitní, spolehlivý a dobře vypadající automobil. Koupě automobilu z bazaru je absolutně bez záruky a pořízení nového vozu je často finančně náročné. Existuje ale další možnost, která je zejména pro podnikatele velmi výhodná, a to jak administrativně, tak finančně.

Mnoho podnikatelů pořizuje vlastní automobil za hotové a připravuje se tak o prostředky, které by bylo možné využít k dalšímu rozvoji podnikání. Pokud tedy podnikáte, zvažte i možnost operativního leasingu, který Vás nepřipraví o hotové peníze, které můžete zhodnotit jinak. V dnešní době je možné vybrat si z široké nabídky vozů, které budou maximálně vyhovovat Vašim požadavkům.

Operativní leasing spočívá v pronájmu Vámi zvoleného vozu na předem dohodnutou dobu (zpravidla 3 až 5 let), kdy klient za pronájem platí měsíčně fixní částku.

Jaké výhody Vám přinese operativní leasing?

Při operativním leasingu budete měsíčně platit konstantní částku, kterou si pak při splnění zákonných podmínek můžete započítat do daňově uznatelných nákladů.

Měsíční splátka zpravidla zahrnuje nejen měsíční splátku, ale i další služby jako například pravidelný servis, dálniční známka, pojištění, sezónní pneumatiky a další.

Po skončení pronájmu jednoduše vrátíte automobil leasingové společnosti, a tím Vaše starosti končí. V případě zájmu si dokonce automobil můžete zakoupit za předem dohodnutou zůstatkovou cenu, kterou se zpravidla dozvíte několik týdnů před ukončením doby pronájmu.

Zaujala Vás možnost financování služebního automobilu prostřednictvím operativního leasingu? Hledáte prvotřídní leasingovou společnost, která nabízí nadstandardní služby? Pak navštivte webové stránky společnosti Hertzleasewww.hertzlease.cz, kde se dozvíte více informací.