Půjčku dostane skoro každý!

Postihla vás nečekaná nehoda v domácnosti a do výplaty je ještě daleko? To je nezáviděníhodná situace, která si žádá okamžité řešení. Právě pro takové případy jsou určeny krátkodobé nebankovní půjčky. Váš problém může být vyřešen doslova během pár desítek minut! Tak tomu bude ve chvíli, kdy o pomoc požádáte třeba nebankovní půjčku Rerum!

Půjčku dostane skoro každý!

Bojíte se, že nebude splňovat požadavky, aby vám mohla být půjčka poskytnuta? Nebojte se, jsou skutečně mírné. Především je třeba, abyste byli občany České republiky a vlastnili mobilní telefon. Pro schválení půjčky je rovněž nutné být majiteli bankovního účtu, z něhož provedete verifikační platbu ve výši 1 Kč na účet některé z bank, z níž spolupracuje společnost Rerum. Tím ověříte svoji identitu a zabráníte možnému zneužití osobních údajů. Pochopitelně byste neměli být v insolvenci a neměla by být proti vám vedena exekuce. Předpokládá se, že máte trvalý a dostatečný příjem na to, abyste byli schopni půjčku bez problémů uhradit, a to zvláště ve chvíli, kdy zjistíte, že je první půjčka zdarma!

S penězi můžete disponovat ještě dnes!

Nemusíte se obávat, že budete čekat na své peníze příliš dlouho. Rerum totiž patří mezi poskytovatele, kteří převádějí nebankovní půjčky ihned na účet. Záleží proto jen na vás, jak rychle poskytnutou půjčku využijete. Pokud máte bankovní účet u stejné banky, s níž spolupracuje i Rerum, můžete ji čerpat ještě ve stejný den, kdy vám byla schválena. Doma vás jistě pochválí, když zjistí, že ještě dnes bude uvařeno nebo vypráno. Půjčku je třeba vrátit do 30 dnů, přičemž v případě včasného splacení vám bude navýšen úvěrový rámec pro další půjčku. Tímto způsobem využívá služeb nebankovní půjčky Rerum celá řada spokojených klientů, kteří se opakovaně vrací. Zařaďte se mezi ně a získejte spolehlivého partnera, který vás nikdy nenechá v případě nouze ve štychu!