Půjčky pro živnostníky – opravdu takové půjčky jsou?

Rozjezd živnosti vždycky něco stojí, někdy jsou to řádově desetitisíce, v případě otevření obchodu s určitým sortimentem to mohou být i stovky tisíc korun. Od toho tu jsou ale půjčky pro živnostníky, protože ne každý má samozřejmě naspořenu cílovou částku už předem, aby se pak zničehonic vrhnul na podnikání. Naopak, podobnému kroku musí předcházet důkladný kalkul, až poté lze přistoupit k půjčce.

Seznam ověřených poskytovatelů jen u nás

Prohlédněte si ten obsáhlý seznam firem, kterým můžete věřit a nechte si doporučit nejlepší možnou variantu pro Vaši peněženku a možnosti splátkového kalendáře. Bez vrásek, čekání a nadměrného stresu můžete mít vše vyřešeno už za jedno odpoledne a začít podnikat, abyste pak byli zcela nezávislí a svobodní.

Můžete vyzkoušet i půjčky od soukromých osob, které také nabízejí zajímavé podmínky, a v případě větší sumy se dohodnete v podstatě ihned, stačí jen mít čím ručit. Dohoda je pak poměrně snadná a věcná, nejednáte s firmou, nýbrž jednáte s konkrétním člověkem – a to je vždy výhoda, z očí do očí je to zkrátka paráda. Jasná smlouva, která je zcela neprůstřelná. Navíc nebudete ani potřebovat ručitele, půjčit si můžete ještě dnes, a to sami za sebe, úplně v klidu a pohodě. Můžete dosáhnout na opravdu zajímavé úroky, tak proč o tom nepopřemýšlet?

Co třeba společnost Vitacredit?

Alternativou pro všechny, kteří si chtějí dohodnout dlouhodobější půjčku, je na našem trhu třeba společnost Vitacredit. Právě Vitacredit půjčka umožní půjčit si sumu až do výše 1,88 milionu korun. Fyzická osoba nebo podnikatel? To tu vůbec nehraje roli, ručit můžete třeba nemovitostí – bytem, chatou či třeba také rodinným domem, záleží, co je zrovna k dispozici.

Vyřízení online je naprostou samozřejmostí, úvěr je navíc bezúčelový, a to až do výše již zmíněných 1,88 milionu korun. Je pravdou, že toto je na trhu ojedinělá nabídka. Splatnost až na patnáct let dává také hodně možností, půjčit si na podnikání tak může být hodně zajímavé. Půjčka je vyřízená během pár minut, není se proč bát úředního šimla, protože ten čeká někde úplně jinde…