Srovnání půjček před výplatou na účet s vyplacení do 5 – 10 – 15 minut

Pár dnů před výplatou a vaše peněženka je prázdná? Podívejme se na to, jak si srovnat půjčky před výplatou a jak během následujících 5 – 15 minut mít peníze na svém bankovní účtu. Srovnání si můžete provést i sami pro svoji osobu na stránce Srovnávač půjček – Srovnání půjček (http://www.srovnavacpujcek.cz/). V našem srovnání si vymyslíme vlastní požadavky na naši půjčky před výplatou. Vy při srovnávání zadávejte údaje dle Vaší konkrétní situace.

1. Jak zjistit, kdo mě před výplatou schválí ještě dnes

Otevřeme si stránky SrovnavacPujcek.cz a na začátku vyplníme krátký dotazník. Zvolíme, že máme pravidelný příjem, ale nemáme zaměstnání. Nemáme zástavu nemovitosti a nemáme čistý registr. Ale máme bankovní účet, na který chceme během 10 minut půjčku obdržet. Dále si necháme zobrazit jen nebankovní půjčky, jelikož jsme měli v minulosti problémy se splácením. Refinancování a konsolidace skryjeme, protože tento typ produktů může být použit jen na vyplacení jiných půjček. My ovšem chceme zcela bez-účelovou půjčku před výplatou, kterou můžeme použít na cokoliv bez omezení. Vy samozřejmě vyplníte vše podle Vaší situace.

A je hotovo. Níže vidíme, které produkty nám mohou být schváleny a vyplaceny během 5 minut – 15 minut. V našem případě se nám ukázalo 20 produktů v rozmezí 1 000 Kč – 20 000 Kč. A všechny  nám mohou být schváleny – jelikož u nich splňujeme podmínky. Ty, u kterých by jsme nesplnili podmínky, byly z tohoto přehledu vyřazeny.

Nyní již víte, kdo Vás schválí. Vyplňte a udělejte si vlastní srovnání.

2. Kterého z poskytovatelů si vybrat, srovnání podmínek

V našem případě se nám zobrazilo 20 vhodných produktů. Jelikož je pro nás nejdůležitější okamžité vyplacení na bankovní účet, tak si tabulku seřadíme podle sloupečku Délka vyřízení. Jednoduše kliknete na daný sloupeček. I již vidíte, že na prvních místech jsou půjčky před výplatou, které jsou vypláceny do 5 minut. Následují půjčky do 10 minut. A těsně za nimi půjčky do 15 minut. Následně jsou ve srovnání produkty, které se vyřizují 24 hodin – 48 hodin. Ty můžeme rovnou vyřadit, jelikož chceme peníze ještě dnes.

Může se stát, že ihned vidíte poskytovatele, který je pro Vás na 100% vhodný. V tom případě jednoduše klikněte na tlačítko Online žádost a přejděte na jeho internetové stránky. Tento srovnávač půjček k sjednání půjčky již nepotřebujete. Splnil svůj účel, když srovnal jednotlivé nabídky do výplaty. Samotné sjednání již provedete na oficiálních stránkách toho daného poskytovatele nebo banky.

Může se stát, že se nemůžete rozhodnout mezi dvěma či více produkty. V takovém případě můžete kliknout na zelené tlačítko Info. Které Vás zavede na podrobné informace o zmíněné nabídce. Dozvíte se například jak probíhá žádost, jaká je úroková sazba, zda-li jsou s půjčkou spojeny další poplatky. Zkrátka veškeré dodatečné informace, dle kterých můžete jednotlivé nabídky půjček do výplaty srovnat.

Které parametry jsou důležité, na co si dávat pozor

Jelikož se jedná o produkty před výplatou, tak stěžejní je délka vyplacení. Peníze by Vám poskytovatel měl vyplatit ještě dnes. Proto i doporučujeme, aby jste si výsledky srovnání seřadili podle sloupce Délka vyřízení. Výsledky budou tak řazeny od nejrychlejších nabídek. U tohoto finančního produktu lze očekávat vyřízení do 5 minut, 10 minut až maximálně 15 minut.

Pozor by jste si naopak měli dávat na dobu Splatnosti. U půjček do výplaty se pohybuje v rozmezí 20 dní až 40 dní. A je mezi tím velký rozdíl! Pokud má splatnost pouze 20 dní, tak to znamená, že obdržíte jen jednu výplatu a z ní budete muset vše najednou vrátit. Pokud je délka splatnosti ovšem 40 dní, tak je zde teoretická možnost, že by jste mohli mezitím obdržet výplaty dvě. Pokud to Vaší příští výplaty zbývá méně než 10 dní, tak před dobou splatnosti obdržíte dvě výplaty. A až poté bude muset vše jednorázově vrátit. Dívejte se tedy i na tento parametr – pár dnů navíc udělá opravdový rozdíl.

Půjčujete si do výplaty každý měsíc? Lepší je nebankovní kontokorent

Tento článek se věnoval tomu, jak si srovnat půjčky do výplaty a získat ji vyplacenou na účet ještě dnes. Na závěr zde pro Vás máme tip. Pokud si půjčujete před každou výplatou (nebo alespoň vícekrát do roka), tak by Vás daleko lépe vyšel nebankovní kontokorent – čerpání do mínusu až 35 000 Kč .

O co se jedná? Vyplníte žádost a necháte se schválit. Pokud projdete tímto jedním schválením, tak již nikdy nemusíte žádat o nové schválení. A prakticky do konce svého života máte k dispozici 35 000 Kč. Pokud zrovna před výplatou potřebujete 5 000 Kč, tak si je necháte během 10 minut převést na svůj účet. A jakmile je máte, tak je zase vrátíte zpět. Pozor – můžete si půjčit i pokud jste nesplatili svůj předchozí dluh. Můžete čerpat až do maxima 35 000 Kč. A vracet jak se vám zachce – nejsou zde stanoveny žádné splátky.

Tato služba je výhodná zejména pro ty, kteří si opakovaně půjčují. Takto budete mít při ruce vždy až 35 000 Kč, o které nemusíte žádat. Prostě jakmile jste jednou schváleni, tak si je můžete nechat libovolně posílat na svůj účet. A splácet jak se vám to zrovna hodí.

Zkrátka nebankovní kontokorent – přečerpání účtu do mínusu. Podívejte se na daný odkaz a zjistěte více informací. Jedná se o velmi praktickou službu.