Všechny spotřebitelské úvěry dostupné online, srovnání na jediné obrazovce

Znáte v dnešní době někoho, kdo nemá sjednaný nějaký spotřebitelský úvěr nebo by o něm alespoň někdy neuvažoval? Najít takového člověka je stále obtížnější, nakonec – malá půjčka rozhodně vyřeší spoustu problémů kolem financování rodinného života. Dovolená, vysokoškolská studia dětí, potřeba vyjít do další výplaty, když má zaměstnavatel s platbou další a další zpoždění. Možností, proč si sjednat ten či onen úvěr, se nabízí celé desítky. Je však nutné, vybrat si nejlepší nabídku, a to ideálně od dobře prověřené společnosti. Nestačí jen reklamní fráze, ale skutečně hmatatelná historie a pověst.

Všechny spotřebitelské úvěry dostupné online, srovnání na jediné obrazovce

Nebojte se zjistit si co nejvíce informací o poskytovateli, je to ve vašem nejlepším zájmu

Internet poskytuje spoustu informací a byla by jistě škoda toho alespoň čas od času nevyužít. Spotřebitelské úvěry jsou často otázkou několikaletého splácení a musíte mít jistotu, že partner bude maximálně férový a ochotný. Někdy bude zapotřebí splátky na krátký čas odložit, jindy změnit jejich výši. Vše musí být pečlivě ošetřené ve smlouvě. Rozhodně nesjednávejte úvěr tam, kde necítíte důvěru, ani tam, kde nemáte jasno, o koho vlastně jde. Chcete tip na prověřenou společnost? Není problém, tady jsou hned dva!

Profi Credit půjčka nabízí možnost půjčit si až 166 tisíc korun na pětileté období, minimum pro úvěr je deset tisíc korun na jeden rok. RPSN začíná na hranici 31,16 procenta, pro klienty, kteří splácejí včas, jsou zde připraveny různé věrnostní bonusy. Tak například, až tři odklady měsíční splátky nebo odpuštění části úroků. Online žádost o Profi Credit půjčku je dostupná 24/7, vůbec nezáleží na tom, jestli je sváteční odpoledne nebo všední den ráno, sjednat si ji můžete jednoduše kdykoliv si vzpomenete.

Druhou alternativou, určenou takřka pro všechny, je Home Credit.

  • 10 až 250 tisíc korun až na dobu osmi let (minimum je jeden rok).
  • RPSN začínající na hranici 9,2 %, což značí velmi výhodný úvěr.
  • Bezplatná mimořádná splátka (platí i pro splacení celé dlužné sumy).

Home Credit nabízí několik možností splácení, nebudete platit ani za vedení klasického úvěrového účtu. Pokud potřebujete menší finanční obnos na pár týdnů, je tu potom dostupná například Finská půjčka.