Zdravotní obuv Santé seženete za hubičku

V módním světě působí spousta značek vyrábějících stylovou obuv, ovšem ne všechny nabízené modely jsou pro chodidla vhodné. Přestože baleríny anebo žabky vypadají elegantně, ze zdravotního hlediska jsou většinou nevyhovující. Po celodenním chození se přihlásí palčivé bolesti, které od chodidel střílí do celých nohou. Důvodem není to, že jste byli celý den na nohách, ale to, že jste zvolili špatnou obuv. Právě z tohoto důvodu byste se měli zaměřit na zdravotní pantofle.

V první řadě si představíme konkrétní společnost, která se zdravotní obuví zabývá. Jedná se o značku SANTÉ, jež má ve svém bohatém produktovém portfoliu dětské i dospělácké provedení. Vůbec se nemusíte obávat, že byste museli za SANTÉ obuv zaplatit tisíce korun, protože pantofle i sandály seženete za několik málo stovek. Pro sebe si boty vyberete snadno, ale jak poznat správné obutí pro dětičky?

Jak poznat správnou velikost?

Velikost je velice důležitá. Protože dvouleté dítko si nedokáže říct, že ho tlačí sandále, nedělá mu problém chodit v malých botách, což se však projeví nesprávným vývojem a růstem. Jestliže kupujete boty přes internet, doporučujeme nejprve změřit vaší ratolesti délku stélky. U batolat se pro první krůčky doporučují modely se zpevněným kotníkem, na což byste si měli při výběru dát také pozor.

Jaké zvolit zapínání?

Dalším rozhodujícím faktorem je způsob, jak se boty zapínají, buď se zavazují tkaničkami, nebo zapínají suchým zipem. Ideální je právě suchý zip, protože dítě si dokáže takovou botu nazout i samo, kdežto u tkaniček je to horší. Většinou se tkaničky naučí zavazovat až v předškolním věku. Perfektní je kombinace zipu na boku a tkaniček, což nabízí právě boty značky SANTÉ.

Jestliže tedy sháníte SANTÉ obuv, doporučujeme podívat se do internetového obchodu na webu https://www.celar.cz/183-zdravotni-sante/. Vyberete si zde celá rodina.