Americká hypotéka bez registru dává nové šance

Sny o bydlení má asi každý, kdo vlastní bydlení nemá, a proto si buď pro tento účel šetří peníze, nebo bere různé formy úvěrů. Nejčastější formou úvěru, který je určený pouze na bydlení, je hypotéka. Vysoká částka na základě zástavy nemovitosti, kterou můžete splácet třeba 30 let.

Další formou vysokého úvěru, který není určený jen na bydlení, je americká hypotéka. Její výhodou je, že peníze můžete využít na cokoliv a bez toho, abyste museli využití peněz dokládat.

Zní to všechno jednoduše, ale při žádosti můžete narazit na takové záležitosti jako je kontrola registrů dlužníků. Jsou to registry Solus, BRKI, NRKI a další, do kterých nahlíží bankovní i nebankovní společnosti za účelem lustrace bonity klienta. V těchto registrech můžete mít záznam třeba o tom, že nesplácíte pravidelně nějakou jinou půjčku, že nemáte uhrazenou fakturu za služby operátora a podobně. Někdy se v těchto seznamech objevíte i při malém zpoždění se splátkou a viset tam můžete dalších 5 let i přes to, že jste svůj dluh již dávnou uhradili.

Nemusíte však mít obavy, že byste již neměli šanci hypotéku získat. Na trhu je i americká hypotéka bez registru a jak již z názvu vyplývá, registr dlužníků nebude hlavní téma lustrace. Proto dostanou šanci všichni klienti, a to i ti, kteří například potřebují peníze na dluhy a exekuce. Vzniká tak naděje, že budou moct žít opět normální život.

Stejně tak můžete najít i běžnou hypotéku bez registru, která je určena pouze na bydlení. Budete mít šanci na vlastní bydlení i přes to, že jste někde v minulosti udělali chybu, kterou už nechcete opakovat.

Podmínkou pro získání těchto hypoték je zástava nemovitosti. Záleží na konkrétních požadavcích společnosti, ale obvykle si můžete půjčit minimálně 50% z tržní ceny nemovitosti a s takovými penězi se už dá ledacos dělat.

I tady můžete splácet 1 rok až 30 let a nepřijdete ani o možnost předčasného splacení. Vyřízení netrvá měsíce, ale dny a již do 24 hodin můžete znát verdikt vaší žádosti. Díky tomu se rychleji dostanete k potřebným penězům a bez stresu budete moct řešit vaši konkrétní situaci.