Bavlněná tílka nesmí chybět v žádném šatníku

Stalo se vám už někdy, že jste stáli před svojí šatní skříní a zjistili, že vlastně nemáte co na sebe, ačkoliv je vaše skříň plná oblečení? Většinou to znamená, že v ní schází dobře kombinovatelné kousky a možná je načase svoji garderobu trochu osvěžit. Nepostradatelnou součástí každého šatníku je pestrý výběr triček a tílek vhodných pro každou příležitost.

Zvolte si tílko podle svého osobního stylu

Trika bez rukávů mají tu výhodu, že nikdy nevyjdou z módy a dají se skvěle kombinovat s dalším oblečením. Výhodou je i pestrý výběr barev, vzorů a motivů. Jsou tak vhodné pro všechny věkové kategorie, muže i ženy. Kvalitní velkosklad oblečení by měl vždy umět vyhovět každému přání. Výběr tílka závisí samozřejmě i na vašem osobním stylu, kterému dáváte přednost. Někdo má raději přírodní barvy, jiný se cítí lépe v pestrých či pastelových odstínech. Vždy je však důležité, aby výběr oblečení odrážel jistým způsobem vaši osobnost.

Trika bez rukávu mají pestrou nabídku kombinací

Rozhodující je také způsob nošení tílek, které zdůrazňují postavu víc, než kterékoliv jiné oblečení. Dámská i pánská tílka můžete nosit pod oděvem, což je běžné v zimním období pro lepší udržení tělesného tepla. V horkých letních dnech však můžete popustit uzdu své fantazii a být trochu odvážnější. Zkuste zkombinovat dvě kontrastní barvy nebo sladit tílko s rozepnutou košilí. Ženy mohou k triku bez rukávu nosit sukně i kalhoty. Mužům bychom doporučovali zůstat jen u kalhot.

Bavlna zajistí pohodlí a potisky zase originalitu

Trika bez rukávu se nosí vždy na holém těle. Pánská i dámská tílka by tak měla být nejlépe z bavlněného materiálu, který nedráždí pokožku a je příjemný na nošení i v horkých letních dnech. Bavlna se také mnohem lépe udržuje a zajišťuje delší životnost materiálu pro svoji odolnost i při častém praní. Velkoobchod oblečení nabízí také možnost oživení tílek s pomocí potisků ve vysoké kvalitě, jejichž design si můžete sami navrhnout. Tak získáte originální doplněk šatní skříně, který využijete na večírcích, při sportu nebo třeba jen na procházku městem.