Efektivní propagační materiály, které by vám neměly chybět

Jste rozjíždějící se firmou či hledáte možnosti propagace, která by o vašich službách a výrobcích informovala potencionální zákazníky? Zaměřte se na moderní možnosti propagace, které jsou v tomto směru efektivní.

Banner

Hledáte-li možnost velkoformátové reklamy, která bude vidět již z velké dálky, popřemýšlejte nad bannery. Bannery, tedy reklamní plachty, mohou být vyhotoveny v různých velikostech a úpravách. Vhodný je především dobře zpracovaný design banneru, který náležitě zaujme a předá přesně ty informace, které potřebujete. Důležité je také podlepení bannerů v oblasti ok, které bývají nejrizikovější částí banneru. Nevíte, kde si banner pořídit? Podívejte se na výroba bannerů levně.

Roll upEfektivní propagační materiály, které by vám neměly chybět

Čeká váš několik firemních prezentací? Potřebujete přenosnou formu propagace, kterou snadno vybalíte a složíte? Hodit se vám v tomto případě může roll up. Roll up prezentuje vaši firmu či produkt a hodí se na jakoukoliv prezentaci. Jedná se o jakýsi vzhlednější banner, který můžete díky stojanu umístit kdekoliv. Systém rol lupu je dobře přenosný, skladovatelný a jeho montáž je hotova za pár sekund. Vybrat si můžete také z pestré nabídky roll upů, které se mohou lišit velikostí, potiskem z jedné strany či obou stran, ale také v dalších detailech. Více se dozvíte na roll up tisk.

Kalendáře

Kalendář je nejen efektivním propagačním materiálem, ale také doplňkem, kterým můžete obdarovat své zaměstnance, například v případě přicházejících Vánoc. Kalendáře lze rozdávat i na různých firemních akcích či je darovat jako dárek k nákupu. Firemní kalendář, který vám bude vytvořen přesně na míru, může být také prodáván. Kalendář s tematickými fotkami může dobře prezentovat vaši firmu. Možností je pro vás tisk kalendářů 2020. Nezapomínejte na důležitost pravidelné propagace, která vás zajistí množství nových zákazníků a klientů.