Kvalitní tonery pro vaši tiskárnu za super ceny

Tisknete-li často, určitě jste si kvůli tomu pořídili rychlou laserovou tiskárnu. Pořídili jste si ji také s vědomím toho, že náplně do laserových tiskáren jsou obecně levnější, než je tomu případě náplní do tiskáren inkoustových. To je obecně pravda. Pokud ale kupujete originální tonery, tak přesto utrácíte za spotřební materiál poměrně hodně peněz. Dá se tomu zamezit, a přitom netratit na kvalitě. Jak na to? To si řekneme v tomto článku.

Levné náhrady originálů se vyplatí

Pro výrobce vaší tiskárny je možnost prodat vám toner vlastně jedinou příležitostí, jak od vás dále získat nějaké peníze. Takový originální toner zajišťuje maximální kvalitu tisku a kompatibilitu s vaší tiskárnou. Jeho cena je však opravdu vysoká. Když zkusíte třeba levný toner CE285A, který je v tomto případě určen pro tiskárny HP, tak získáte kvalitní tisk za zlomkovou cenu. Tento konkrétní toner totiž splňuje mezinárodní standardy, které garantují vysokou kvalitu tisku, stejně jako je tomu u originálního toneru. S tímto tonerem získáte:

  • Úplnou kompatibilitu s vaší tiskárnou HP
  • Až 2000 stran při 5% pokrytí

Na tyto a další alternativní tonery samozřejmě máte běžnou záruku 24 měsíců. Mezi další alternativní tonery, který pokrývá spektrum široké modelů oblíbených tiskáren, patří levný toner Q2612A. Ten má rovněž všechny potřebné certifikace a splňuje mezinárodní standardy. Je tady samozřejmě také srovnatelný co do kvality tisku s originálním tonerem.

Co je třeba vědět o alternativních tonerech

Co to vlastně jsou alternativní tonery? Tyto produkty uvádějí na trh výrobci, kteří se zkrátka specializují na výrobu spotřebního materiálu pro známé značky tiskáren. Nabízejí levnější alternativu při rozumné ceně a kvalitě. Vždy si však dávejte pozor na to, abyste nakupovali u ověřený prodejců, kteří poskytují na zboží plnou záruku a garanci kvality tisku již uvedenými mezinárodními standardy. Jedině tak se vyhnete levným čínským kopiím, z nichž některé mohou být i zdraví nebezpečné.