Legální chiptuning s certifikací a zápisem do technického průkazu je tady

Motorová vozidla jsou o výkonu. Kdo netouží po silném, spolehlivém voze, které má nízkou spotřebuje je nejspíš blázen. Málokdo si však může dovolit koupit silný vůz, který stojí několik milionů korun. Naštěstí existuje řešení v podobě chiptuningu – úprava motoru pro zvýšení výkonu a snížení spotřeby.

Mýty kolem úpravy motoru

Chiptuning provází celá řada informací, které jsou však posilovány nekvalitními službami nejrůznějších kutilů, kteří provádí úpravy motoru na koleni. Úprava motoru však není nebezpečná a ani neničí vůz. Musí se však provádět správně a kvalifikovanými odborníky. Pokud zatoužíte po chiptuningu za pár stovek, rozlučte se svým vozem. Je jen otázkou času, než se zničí motor. Investice do kvalitní úpravy motoru se zkrátka vyplatí.

Požadujte kvalitu a získáte kvalituLegální chiptuning s certifikací a zápisem do technického průkazu je tady

Chiptuning výhodně a za nízkou částku můžete získat i od opravdových profesionálů. Je potřeba však vědět, po čem se dívat a jak poznat kutily od odborníků. V prvé řadě požadujte záruky a zkušenosti. Ptejte se jakým stylem probíhá úprava. Pokud vám nebudou zálohovat software ani nepodrobí vaše auto měření, máte co dočinění s amatéry.

Chiptuning s certifikací

Pokud hledáte kvalitu, vyzkoušejte chiptuning Praha, který nabízí úpravu motoru s certifikací. Navíc si můžete vybírat z celé řady variant chiptuningu podle toho, jak vám vyhovují. Na výběr máte:

  • Atest oficiálně homologovaný chiptuning se zápisem do technického průkazu
  • Economy – nepotřebujete zvýšit výkon, stačí vám snížit spotřebu
  • Balance – zvýšení výkonu a snížení spotřeby v rovnováze
  • Power – když chcete ze svého vozu dostat maximum

Úprava motoru probíhá ve válcové zkušebně. Software se vždy zálohuje a k dispozici máte hned několik záruk, které zajistí, že váš vůz odjede z dílny ve větší formě, než když přijel.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup