Levný tisk reklam a brožur

Reklamní letáky, reklamní plachty, brožury, vizitky, to vše je dnes nezbytná součást marketingu a propagace firem. Pokud potřebujete některý z uvedených produktů vytisknout co nejdříve a za přijatelnou cenu, pak se obraťte na Abc tiskárnu, která sídlí v Táboře. Postupně se vypracovala mezi přední české společnosti, které se zabývají tiskem nejrůznějších propagačních materiálů. Dnes se Abc tiskárna zárukou mimořádné kvality, spolehlivosti a zároveň příznivé ceny. Poměr kvalita, rychlost vyřízení každé zakázky a levný tisk nemá na našem území konkurenci.

Reklamní plachty

Pro reklamní plachty se vžil také název bannery. Tyto produkty se umísťují na zdi domů, na ploty a jiné venkovní plochy. Aby odolávaly povětrnostním vlivům, jsou bannery opatřeny oky pro uchycení, která jsou zpevněna podlepením. Oka jsou rozmístěna v rozmezí 50 cm, ale na zakázku je lze vyhotovit i v kratších rozestupech. Tisk reklamních plachet provádí Abc tiskárna z různého materiálu s ohledem na jejich venkovní umístění. Laminované reklamní plachty jsou určeny zejména pro exteriéry, ale jsou vhodné i pro interiérové aplikace. Pro venkovní použití je ideální frontlit banner, který je extrémně pevný a je opatřen akrylátovým topcoatingem s protiplísňovou úpravou. Do venkovního i vnitřního prostředí se hodí také mexh flexibilní síťovina s podkladem.

Levný tisk reklam a brožur

Brožury a katalogy

K prosazení na trhu je potřeba investovat do propagačních materiálů. Jen tak se může firma dostat do povědomí zákaznické veřejnosti. Nejlepším prostředkem, jak informovat o svých produktech či službách, jsou brožury či katalogy. Abc tiskárna nabízí tisk brožur, ale také knih, katalogů, zpravodajů, prospektů a dalšího propagačního materiálu. Brožury jsou v celé řadě formátů a velikostí. Výhodné jsou zejména brožury se šitou vazbou V1, jejichž předností je snadné otevírání a poté i drží otevřené na žádané stránce. Brožury umožňují široké spektrum variant grafické úpravy. Pro Abc tiskárnu není problémem ani malý náklad a například brožury s vazbou V1 tiskne již od deseti kusů.