Mějte svůj pozemek pod kontrolou 24 hodin denně

Většina lidí nedostatečně chrání svůj pozemek a to pouze nahrává tomu, aby se na něj dostaly nežádoucí osoby. Pokud paříte mezi zodpovědné lidi, kterým není jejich majetek lhostejný, měli byste vědět o nejnovějších trendech pro zajištění bezpečnosti.

Velká pozornost se upíná k technologii, jakou nabízejí špionážní kamery. Častěji jsou známé jako fotopasti. Přírodovědci s nimi rádi pozorují divoká a vzácná zvířata, protože jsou fotopasti nenápadné a dokáží rychle reagovat. Mnohem širší využití však nacházejí v oblasti bezpečnosti, kde každým dne ukazují, že se jedná o lepší zabezpečení než dokáže nabídnout třeba kamerový systém.

Výhoda špionážních kamer

Mějte svůj pozemek pod kontrolou 24 hodin denněŠpionážní kamera, respektive fotopast, je v maskovaném odolném pouzdře, ve kterém vydrží ve venkovních podmínkách celý rok. Nepřízeň počasí a výkyvy teplot fotopast nijak neohrozí. Zatímco kameru můžete umístit tam, kde je zdroj elektřiny, fotopast můžete umístit kamkoliv, protože je na baterie. Proto může sečkávat i na rozlehlém pozemku či v lese, aniž by potřebovala častou péči. Fotopast funguje nonstop a snímky či videa pořizuje i ve večerních hodinách. Moderní fotopasti značek Browning, Bunaty a Acorn, nabízejí snímky ve velmi vysokém rozlišení, které pořídí ve zlomku sekundy.

Vše se zaznamenává na paměťovou kartu, takže si snímky i videa snadno prohlédnete v počítači nebo tabletu. Fotopasti jsou také opatřeny displejem, lze si tedy záběry prohlížet i na jejich těle. Pokud fotopast chcete využít k ochraně pozemku, vyplatí se vám fotopast s GSM modulem, díky kterému vám mohou být nově pořízené fotky zasílány emailem nebo jako MMS do vašeho telefonu. Snímky z fotopastí usvědčí každý den mnoho zlodějů i vandalů a pokud se na vašem pozemku děje cokoliv nekalého, neměli byste nad pořízením fotopasti váhat. Jedná se o minimální investici do vašeho bezpečí.