Profi Credit Czech pomůže zaměstnancům i podnikatelům

Svět půjček může být zaměřený hned několika různými směry. Pokud se podíváme konkrétně, je možné získat takový úvěr, který je k dispozici buď zaměstnancům, nebo podnikatelům. A to jak majitelům firem, tak třeba také konkrétním živnostníkům. A přesně toto může nabídnout oblíbená ProfiCredit půjčka. Ta se totiž specializuje na nabídku peněz právě pro tyto dvě hlavní skupiny žadatelů. Zajímá vás, co konkrétně nabídne? Podívejme se společně na jednotlivé konkrétní možnosti.

Co získáme jako zaměstnanci?

Nejprve se podíváme na to, jak vypadá půjčka pro běžné zaměstnané občany. Ta je totiž žádaná výrazně více. Pokud začneme konkrétními částkami, je třeba říci, že ty nejnižší začínají na sumě 10 000 korun českých. Dostat se však můžeme na sumu mnohem vyšší. Konkrétně potom až na částku 166 000 korun českých, kterou naše recenze Profi Credit označuje za sumu nejvyšší. Jistotou je nejenom to, že peníze můžeme využít na cokoliv, ale také to, že je můžeme kombinovat s různou délkou splácení. Ta se může pohybovat na lhůtě jednoho roku, ale může se vyšplhat až na termín 48 kalendářních měsíců. A co udělat pro získání peněz? Nic složitého, jelikož to jediné, co je třeba, to je podání žádosti a doložení vašeho příjmu.

Ideální volba také pro podnikatele

Nyní se podívejme také na nabídku, která je primárně určena podnikatelům. Ani ti nemusí být z možností nijak zklamáni. Právě naopak. I zde může být naše recenze Profi Credit konkrétní. Získat lze sumu, která začíná na částce 30 000 Kč a dostat se můžeme až na částku 150 000 Kč. I zde platí, že peníze můžeme využít skutečně na cokoliv, bez nutnosti to dokládat. Stejně tak potěší i možnost získat daňově uznatelný základ, stejně jako je zde jistota toho, že si mohou požádat i začínající podnikatelé. Tedy ti, kteří vyvíjejí svou činnost teprve půl roku.