Půjčky bez registru: Vybrat si tu správnou nemusí být jednoduché

Není vaše aktuální finanční situace zrovna nejrůžovější? Pak je zapotřebí začít ihned jednat a nepříjemné trable vyřešit. Že vám nechtějí půjčit rodinní příslušníci, a dokonce ani v bance? I tato skutečnost se dá překonat. Tedy alespoň za předpokladu, že si vyberete tu správnou nebankovní půjčku. Na trhu se takovýchto produktů nachází hned několik. Ne všechny instituce ale musí být přívětivé. Proto se podíváme jednak na nejznámější kritéria tohoto nelehkého výběru a jednak také na konkrétní úvěr, který se vyplatí.

Ne vždy splníte podmínky…

I u nebankovních společností se musíte připravit na to, že nemusíte splnit požadavky, jež kladou na své klienty. Úvěrový trh od března výrazně zeštíhlil a poskytovatelů je jednoduše méně. Důvodem je především platnost novely zákona o poskytování nebankovních úvěrů. Finanční instituce se musí registrovat u České národní banky a složit kapitál ve výši 20 milionů korun. Pozor byste si měli dát hlavně na výši přeplatku, již si buď zjistíte přímo, anebo bude skrytá v RPSN či dalších úrocích a poplatcích.

Rychlost poskytnutí a výše půjčené sumy

Velkou devízou mnohé půjčky bez registru ihned je také fakt, že peníze nabízí její poskytovatel expresně. Většinou je lze obdržet na bankovní účet již do několika málo hodin, nebo dokonce minut. Co se týká celkové výše poskytované částky, ta se často pohybuje v řádu desítek tisíc korun. Poradíme vám ale, jak si lze půjčit i více…

A co půjčka se zástavou vozu?

Mezi hodně oblíbené půjčky bez nahlížení do registru se řadí úvěry se zástavou auta. Stačí mít pouze jakýkoli dopravní prostředek a autozastavárna v Praze i Brně jej ocení. Poté již nabídne finanční částku. Ta se například u společnosti Zastavuz pohybuje až okolo 80 % hodnoty vozu. Pokud navíc využijete služby MONEY & DRIVE, můžete bez problémů dostat peníze a autem, lodí, letadlem či jiným dopravním prostředkem odcestovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup