S MP Home budete mít informace o vaší nové nemovitosti v kapse

Modrá pyramida za dobu svého působení pomohla k novému či lepšímu bydlení více než 400 000 klientům. Ne pouze formou úvěrů a stavebního spoření, nýbrž také dobře míněnými radami a poradenstvím. Do této sorty služeb spadá i jejich mobilní aplikace MP Home. Ta by vám určitě neměla uniknout, jestliže plánujete v blízké době kupovat byt či dům.

Modrá pyramida byla první, kdo začal nabízet úvěry na bydlení, pomáhat s rekonstrukcemi bytového fondu, výstavbou nemovitostí i privatizací bytů. Prvenství si drží i se svou unikátní aplikací MP Home. Co všechno byste v ní našli?

Nemovitosti, vaše úvěry, dokumenty i osobní poradce

Aplikace je rozdělená do čtyř hlavních oblastí, a to:

  • Služby – zde najdete informace o vašich úvěrech, stavebních spořeních.
  • Šanon – sem si můžete ukládat libovolné dokumenty, abyste je měli po ruce na jednom místě.
  • Nemovitost – tady najdete bydlení přesně podle svého gusta.
  • Poradce – na tomto místě je možné kontaktovat přes online chat vašeho osobního poradce.

Aplikaci si stáhnete z Google Play či App Store, je tedy dostupná pro zařízení s operačním systémem Android (od verze 6) a iOS (od verze 10). Stažení je zcela zdarma, ale jestliže nejste klienty Komerční banky a nepoužíváte aplikaci MojeBanka, budete muset pro aktivaci MP Home navštívit pobočku Modré pyramidy. Tam vám aplikaci zprovozní, zbytek věcí už budete řešit online přímo prostřednictvím aplikace.

Dokonalý přehled nad úvěry a spořením

Aplikace je určitě neocenitelná v tom, že vám dává dokonalý přehled. Uvidíte zde každý úvěr a spoření, které máte vedené u Modré pyramidy, a to dost dopodrobna. K nahlédnutí jsou jednotlivé transakce, příspěvky ze strany státu, splátky, maximální výše čerpání a mnoho dalšího. Ve fázi, kdy se úvěr teprve vyřizuje, vidíte, co se s ním aktuálně děje, čím přesně prochází a kdy ho budete moct začít čerpat. Dostanete se k tak podrobným informacím, které byste jinde jen tak nenašli.

Veškerá dokumentace na jednom místě

Že v aplikaci uvidíte smlouvy k jednotlivým produktům, je snad jasné. Sami si však můžete nahrávat i další související dokumenty, různé žádosti, faktury, oznámení, prohlášení a vše, co s koupí vaší nemovitosti souvisí. Najdete to přehledně v šanonu – podlehněte trendům 21. století a přestaňte schovávat dokumenty v papírové podobě. Už nikdy nebudete muset hledat, kam jste je založili. Vždycky budou bezpečně uložené v šanonu v aplikaci MP Home po boku smluv.

Začněte se porozhlížet po novém bydlení

Ještě žádné spoření nemáte a o úvěru ani neuvažujete? I tak se může aplikace MP Home hodit. Vhod vám přijde třeba hlavně část Nemovitost, ve které si prohlédnete dostupné inzeráty. Zobrazuje nabídky od několika realitních kanceláří, vy si je snadno vyfiltrujete nebo zobrazíte na mapě, abyste nemuseli ztrácet čas prohlížením nerelevantních nabídek. Postupně si třeba zřídíte spoření (online přes aplikaci) a později úvěr.

Modrá pyramida poskytuje úvěry na koupi i rekonstrukci

Modrá pyramida má bohatou nabídku financování bydlení. Pro koupi nemovitosti bývá nejvhodnější klasický hypoteční úvěr, jestliže se chystáte rekonstruovat, přijde vhod půjčka na rekonstrukci. Tu je možné získat až do výše 800 000 Kč bez zajištění. Vše je navíc vyřízeno velmi rychle, díky tomu nese tento typ produktu název Rychloúvěr.

Modrá pyramida se snaží fungovat i jako poradce v oblasti pořizování bydlení. Proto pokud vám cokoliv není jasného, potřebujete poradit v otázkách financování nebo formalit souvisejících s koupí bydlení, neváhejte se ozvat. Telefonicky, osobně, nebo jednoduše prostřednictvím aplikaci MP Home. Nezapomeňte, že vám dává možnost kontaktovat vašeho osobního poradce.