Levné montované haly jsou překvapivě odolné

Montované haly se cenově nedají srovnávat se zděnými stavbami, přitom je v mnohých oblastech zcela plnohodnotně nahrazují. Slouží jako hangáry, jízdárny, sportovní a zemědělská střediska, sklady, stáje, garáže a příkladů by se snad dalo jmenovat ještě více. Využívá je spousta známých firem, a dokonce i Armáda ČR. Ta vlastní hangár od společnosti POLAK CZ, který používá na opravu vrtulníků v Afghánistánu.

Nižší cena tady ovšem rozhodně neznamená horší kvalitu. Skvělé montované haly mají pevnou konstrukci, kterou lze kdykoliv rozmontovat, a tím halu rozšířit či přemístit. Povrch tvoří odolná technická textilie s minimální životností 10 let. Haly odolávají sněhu, větru, UV záření i mechanickému prodření. Případné díry se totiž dají opravit svárem.

Kompromisy nejsou potřeba

Ač se to nezdá, montované haly splňují to, co zděné stavby. Kromě výše zmíněné odolnosti překvapují i možným vybavením. Dovnitř se dá nainstalovat osvětlení, tribuny, odvětrávání, dráhy pro mostové jeřáby, elektroinstalaci a mnoho dalšího. Jsou zcela bezpečné a spolehlivé. Co jste možná netušili, je fakt, že je lze postavit i kolem již uskladněného zboží nebo strojů.

Stavba je nenáročná

Celé sestavení haly trvá pouhých několik týdnů. Na místo se přivezou hotové rámy, podélná ztužidla a opláštění, stavba se vlastně jen dá dohromady, proto je vše tak rychlé. Ve většině případů není potřeba ani dělat základy (konstrukce se upevňuje železnými trny do země), natožpak řešit stavební povolení. Životnost je přitom dlouholetá a údržba minimální. Stačí jednou za dva roky utáhnout plachtu, aby byla napnutá.

Nevěříte, jak skvělá montovaná hala může být? Podívejte se osobně například na haly firem Thimm Service v Chotětově, Geosan Ostrava, Integry Automotive v Lozornu nebo Vlamax Bystřice. Nebo si dohledejte nějakou realizovanou zakázku v blízkosti vašeho bydliště na webu společnosti POLAK CZ.