Bankovní půjčky – srovnejte si a ušetřete na úrocích

Když se řekne bankovní půjčky, rozhodně se dnes není čeho obávat, provázejí nás na každém kroku, pomáhají rozjet podnikání nebo třeba překlenout krátkodobé finanční problémy rodinné kasy. Alternativ, kde si půjčku sjednat, je na našem trhu určitě víc než dost, což je vlastně trochu dvousečné – máte z čeho vybírat, ale než byste se prokousali tolika nabídkami, tak tu bude do té doby takříkajíc Soudný den. Náš srovnávač však na základě několika málo základních údajů pomůže a poradí, jak na to! Nebojte se, během pár okamžiků se dozvíte, co je tou nejvýhodnější alternativou na trhu pro Vás nebo Vaši rodinu.

Cetelem rozhodně není špatná volba

Co takhle půjčka Cetelem? Až dvě stě tisíc korun na dobu 96 měsíců, jinak řečeno – splácet můžete cílenou částku až osm roků! Úrok začíná na hranici 6,9 procentního bodu a vyřízení celé půjčky je navíc zcela bezplatné. Odměny za včasné splácení Vás neminou a ke sjednání tohoto úvěru vlastně ani nemusíte navštěvovat kamennou pobočku, přesně v moderním duchu totiž naprosto vše sjednáte online formou. Bez poplatků, navíc s možností variabilních splátek – pokud stávající nevyhovuje, můžete se snadno dohodnout na restrukturalizaci splátkového kalendáře, žádný problém to není!

Bankovní půjčky – srovnejte si a ušetřete na úrocích

Peníze můžete navíc svobodně využít naprosto, na cokoliv jen chcete, důležité je, abyste vše v pořádku spláceli a zbytek je (nejen) Cetelemu celkem jedno. Nakupujte, rekonstruujte, jednoduše co Vás zrovna napadne. Možností je totiž celá kopa, vlastně prakticky každý si najde důvod, proč si sjednat úvěr zrovna teď.

Banka může také půjčit výhodně

Banka jako taková půjčí také, ale podmínky budou trochu jiné. Ve zkratce – převod peněz potrvá déle než u průměrné nebankovní společnosti, ale úrok jako takový bude poněkud nižší. Pojďme si představit jednu alternativu za všechny, kterou určitě nebude od věci alespoň povšechně zvážit, protože zní zajímavě.

UniCredit půjčka s sebou nese možnost půjčit si až jeden milion korun na dobu sedmi let, minimum pro sjednání je třicet tisíc korun na jeden rok. Úroková sazba začíná na necelých pěti procentech, vyřízení půjčky pak vyjde na rovných patnáct set korun.