Bezpečnostní novinka na trhu hravě překoná kamery

Pokud považujete kamery za tu nejspolehlivější ochranu před zloději, měli byste vědět o novince, která už několik let válcuje trh. Jde o fotopasti na ochranu majetku. Tato technologie doplňuje všechny nedostatky běžných kamer a v mnoha ohledech je překonává.

Bezpečnostní novinka na trhu hravě překoná kamerySamotná fotopast na ochranu majetku je relativně drobné zařízení, které má nespornou výhodu, není vidět. Fotopasti jsou umístěny v maskovaném pouzdře, které z nich dělá nejen neviditelného špióna, ale dodává jim také maximální odolnost. Špionážní kamery fungují neustále, 24 hodin denně dokáží monitorovat požadovanou oblast. Jelikož nejsou vidět, nezvaní návštěvníci pozemku ani nebudou vědět, že jsou foceni či nahrávání tou nejlepší technologií.

Fotopasti nepořizují dlouhé a zbytečné záznamy. Jejich princip je založen na vysoce citlivých senzorech, když senzory zaznamenají pohyb, fotopast se okamžitě spustí. Ve zlomku sekundy podrobně nafotí každého vetřelce, tedy dospělé lidi, děti, zvířata, kohokoliv.

Další výhody

Bezpečnostní novinka na trhu hravě překoná kameryFotopasti nepotřebují žádné kabely, nejste tedy omezeni zdrojem elektrické energie a můžete je umístit naprosto kamkoliv, třeba i do lesa nebo daleko na svůj pozemek. Fotopasti vám oproti kamerám výrazně sníží náklady a také ušetří mnoho času. Namísto nudných záznamů pořídí záznamy jen tehdy, když zaznamenají pohyb.

Vy si tedy prohlédnete pouze záznamy osob a zvířat, která k vám vkročila, namísto zdlouhavého sledování prázdného záznamu. Mezi nejlepší fotopasti na trhu patří značky BUNATY, Acorn a Browning. Nejlepší ovšem neznamená nejdražší, v eshopu je lze pořídit velmi levně. Vyplatí se vybírat modely s GSM modulem, takové fotopasti vám mohou čerstvě pořízené záběry rovnou posílat na telefon jako MMS nebo na email. Budete tak mít pozemek stále pod kontrolou. Jestliže fotopast ještě nemáte, je nejvyšší čas si zajistit tuto novinku, která bude střežit váš majetek nonstop.