Nemáte peníze na dodávku? Její vypůjčení je výhodnější

Mnoho firem si dalo za cíl vlastní vozový park, který budou využívat pro své účely. Jedná se ovšem o jeden z největších výdajů, který může být pro malé firmy často i velmi riskantní. Moderní dodávky mají mnoho prostoru, skvělé vlastnosti a nízkou spotřebu. Jejich pořízení je však pro většinu lidí mimo realitu.

Pokud si i vy lámete hlavu, jak získat užitkový vůz a nezatížit přitom osobní či firemní rozpočet, nabízí se vám půjčovna dodávek Praha. Pokud si říkáte, že půjčení dodávky není stejně dobré, jako vlastnictví dodávky, možná budete velmi překvapeni. Nejen, že je to cenově výhodnější, ale také vám to ušetří mnoho starostí. Jen málokdo potřebuje dodávku každý den a dokonce i firmy ji povětšinou nepotřebují neustále.

Užitkový vůz od 390 Kč

Zatímco je pořízení dodávky velkou investicí, její půjčení vás vyjde od 390 Kč na den. Jedná se o směšnou částku, díky které si užitkové vozy nepůjčují jen firmy, ale i běžní lidé. Lze ji využít při stěhování, při cestování aj. K užitkovým vozům spadají i pickupy a minibusy, ty jsou skvělé, pokud potřebujete dostat firmu na školení, za zakázkou do zahraničí, nebo třeba i když si chcete jen tak s rodinou zajistit dovolenou podle vlastních představ.

Vlastnictví dodávky obnáší mnoho starostí, musíte se starat o technický stav vozidla, dbát na technické kontroly, kupovat dálniční známky, platit pojištění, drahé servisní prohlídky aj. S půjčením dodávky vám všechny starosti odpadají, jedná se o příjemný proces, kdy si můžete vychutnávat používání dodávky a nestarat se o všechny věci kolem vozu. Vůz je zcela bez polepů, takže nikdo nebude vědět, že jste si ho vypůjčili. Všechny vozy mají skvělý technický stav a nabízí se vám k nim mnoho dalších výhod. Půjčovna užitkových vozů je vám neustále k dispozici a pokud vás zaujala, obraťte se na společnost Fibo Trading, která sídlí v Praze v Lahovicích.