Kde najít nejvýhodnější hypotéku

Pokud si hodláte sjednat hypotéku, nebude to rozhodně se vším všudy záležitost na pět vteřin. Vše musíte důkladně promyslet, protože je to záležitost plně na Vaší zodpovědnosti. Pět, deset i dvacet let splácení poměrně velké částky peněz, to vyžaduje hodně úvah v rámci celé rodiny. Pokud chcete podat pomocnou ruku, je tu naštěstí skvělý srovnávač – ten Vám díky pár údajům pomůže při hledání té vůbec nejvýhodnější hypotéky.

Banky mají spoustu nabídek

Desítky možností, ve kterých se nejde vždy tak docela vyznat. Česká spořitelna nabízí hypotéku, jež je poměrně výhodná. Pro mluví nízké úroky, vyřízení zdarma a možnost získat až sto procent odhadní ceny nemovitosti. Garantované úroky, poradenství zdarma a snadné sjednání s minimem administrativy, to jsou nepochybně také velká plus. Kdo si půjčoval i menší sumu peněz třeba před deseti lety, ten si papírování užil dost – teď však sjednáte hypotéku s výrazně nižším počtem dokumentů a formulářů.

S hypotékou od České spořitelny máte jistotu, že to půjde vážně rychle. Výhodou je i možnost férové dohody. Když to prostě nepůjde, nabízí se alternativa v podobě přerušení či dočasného odložení splátek. Ne vždy totiž rodinný rozpočet přetéká penězi, to si uvědomují určitě všichni. Pokud tedy zrovna nemáte finance, stačí se v pohodě dohodnout. S hypotékou od ČS můžete hradit i financování družstevního bytu, tedy nejen pořizovat bydlení takzvaně výhradně v osobním vlastnictví.

Se zajímavou nabídkou přichází i další banka

Americká hypotéka ČSOB znamená až pět milionů po dobu dvaceti let. Vyřízení zcela bezplatné, nízký úrok a například i možnost mimořádné splátky. A to zdaleka nejsou všechny výhody, které tu máte k dispozici. Americká hypotéka totiž sama o sobě nemusí sloužit jen na pořízení nemovitosti, ale i na rekonstrukci nebo třeba investici do bytové jednotky v zahraničí. To už je prostě jen a jen na Vás, k čemu peníze využijete, fantazii se tu v zásadě meze nekladou. Hypoteční úvěr je dnes poměrně snadné sjednat, pokud o něm uvažujete, je asi historicky nejvhodnější příležitost!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup